Friday, Apr 12, 2024

صفحه نخست » واکنش تند عباس عبدی به امامت کاظم صدیقی در نماز جمعه

01_abd_0.jpgادامه امامت جمعه آقای صدیقی معنای روشنی دارد

فعال سیاسی اصلاح‌طلب به برگزاری نماز جمعه امروز تهران به امامت کاظم صدیقی واکنش نشان داد.

واکنش تند عباس عبدی به امامت جمعه کاظم صدیقی در نماز جمعه این هفته؛ معنایش روشن است، افشاگری‌ اخیر از نظر آقایان چیز جدیدی نیست و نمی‌تواند ناقض شرط امامت جمعه باشد!

عباس عبدی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب در واکنش به امامت جمعه‌ای کاظم صدیقی در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: ادامه امامت جمعه آقای صدیقی معنای روشنی دارد. این که آنچه افشا شده از نظر آقایان هیچ چیز جدیدی نیست همه موارد را می‌دانستند یا این رفتار را ناقض عدالت به عنوان شرط امامت جمعه نمی‌دانند. طبعا سایر ائمه جمعه تهران و کشور هم با چنین گزاره‌هایی هماهنگ هستند.01_abd2.jpg

***

ایران وایر - عذرخواهی طلبکارانه صدیقی در نماز جمعه بابت «یک غفلت و بی‌توجهی»

کاظم صدیقی، امام‌جمعه موقت تهران که با وجود افشای زمین‌خواری و فساد اقتصادی و انتقاد گسترده مردم، مجددا به نماز جمعه بازگشته است، «از اینکه با یک غفلت و کم توجهی» باعث «این همه هجمه به ملت ایران» شده عذرخواهی کرد.

صدیقی بدون پاسخگویی درباره تصاحب زمین ۴۲۰۰ متری در اُزگل این اقدام خود را «غفلت و کم توجهی» توصیف کرده و گفت: «از اینکه با یک غفلت و کم توجهی باعث این همه هجمه به ملت ایران شدم، از مردم و رهبر انقلاب عذرخواهی می‌کنم.»

او که از روحانیون نزدیک به علی خامنه‌ای است، در خطبه‌های نماز جمعه امروز تهران با حمله به رسانه‌های اجتماعی آن را «مسلخ آبروها» خواند. صدیقی همچنین با تشکر از حامیانش گفت: «برای افرادی که از من دفاع کردند دعا می‌کنم. آن‌ها که از من دفاع کردند فحش هم خوردند.»

علاوه بر این صدیقی با اشاره به خودش گفت که «در فضای مجازی، سرباز امام زمان و رهبری را زدند.» او افزود «آدم برادر خودش را که له نمی‌کند! اگر برادرش اشکالی هم داشت او را له نمی‌کند. دشمن نمی‌تواند ما را از چشم یکدیگر بیاندازد.»

حضور مجدد کاظم صدیقی پس از افشاگری‌ها علیه زمین‌خواری و فساد اقتصادی او، با انتقادات گسترده کاربران در فضای مجازی نیز همراه بوده است. برخی کاربران با انتقاد از عدم برخورد با صدیقی توسط قوه قضائیه، از حضور او به عنوان دهن‌کجی حکومت به مردم یاد کردند.

در همین حال تصاویر منتشر شده از سوی رسانه‌ها از حضور بسیار اندک مردم در نماز جمعه امروز ۲۴ فروردین در دانشگاه تهران حکایت دارند.Copyright© 1998 - 2024 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy