Monday, Apr 15, 2024

صفحه نخست » گفت و گوی اسرئیلی با نتانیاهو پس از پاسخ ایران به تجاوزهای مکرر اسرائیل به خاک ایران

ganji.jpgاکبر گنجی

نتانیاهو: این مزخرفات یهودستیزانه چیست که بابات گفته؟

اسرائیلی: بابای من؟ کجا؟ اصلاً این طوری نیست.

نتانیاهو: بچه بی سواد تو حتی یک بار مصاحبه بابات با مایک والاس را گوش نکرده ای که علاوه بر آمریکاستیزی و اسرائیل ستیزی، یهودستیزانه است.

اسرائیلی: بابام غلط کرد و خودم هم گُ خوردم.

نتانیاهو: بابات به وزیر دربارش هم گفته بود که به اسرائیل بگو هر توطئه ای که علیه حکومت او در آمریکا می شود کار اسرائیل است.

اسرائیلی: بی بی جونم باور کن این دروغ ها را اسدالله علم از خودش بافته است.

نتانیاهو: بچه بی سواد سَر من را هم می خواهی کلاه بگذاری. در اسناد خودمان هست که عَلَم نماینده مان در ایران را احضار کرد و همین ها را با تُندی از طرف بابات به او گفت.

اسرائیلی: بابام و عَلَم هر دوشان غلط کردند از این مزخرفات گفتند. به جاش من که نوکر خودتان هستم.

نتانیاهو: تازه بابات به یاسر عرفاتِ تروریست و سازمان آزادیبخش فلسطینِ تروریست هم دستکم یک میلیون دلار کمک مالی کرد. حالا که سلطنت طلبان به مخالفان خودشان می گویند بچه عرفات، نکند تو و بابات هم بچه عرفات هستید که بابات به تروریستهای فلسطینی پول می داد؟

اسرائیلی: بابام و من غلط کردیم. ارباب من بچه ی خودتان هستم.

نتانیاهو: تازه بابات به یک آخوند شپشو به نام امام موسی صدر که از تروریست های خمینی در لبنان بود نیز کمکهای مالی و تسلیحاتی زیادی کرد. در جنگ اسرائیل با مصر هم به مصر کمک کرد. در یمن هم به همین شیعیان زیدی کمک مالی و نظامی کرد که الان نامشان شده حوثی های یمن. اسناد اینها در گزارش های موساد خودمان هست، فقط خاطرات عَلَم نیست.

اسرائیلی: بابام غلط کرد. ارباب من که نوکر خودتان هستم.

نتانیاهو: حالا دوباره آمدی اینجا چکار داری؟ آیا پیشنهاد تازه آوردی؟

اسرائیلی: شما می دانید که من آموزش خلبانی دیده ام. می خواهم در حمله شما به ایران، خلبان اسرائیل باشم.

نتانیاهو: ما قصد داریم زیرساختهای اقتصادی و نظامی و هسته ای ایران را با کمک دولتهای غربی به رهبری آمریکا نابود کنیم، آیا تو که بابات خودش را یک وطن پرست فدایی میهن اش می خواند، در آن شرکت می کنی؟

اسرائیلی: آره شرکت می کنم. ما به همه می گوییم کل اینها مال آخوندها بود که ما نابودش کردیم.

نتانیاهو: آخه بچه بی سواد، آخوندها اینها را از خانه عمه شون آورده بودند. اینها با سرمایه مردم ایران و سرمایه انسانی متخصصان ایرانی ساخته شده است و مال مردم ایران است، نه آخوندها.

اسرائیلی: ما می گیم همه اش مال جمهوری اسلامی و آخوندهاست، نه ایران. تمام جاده ها و کارخونه ها و پالایشگاه ها و نیروگاه های برق و هرچه در ایران است مال جمهوری اسلامی و آخوندهاست، پس می شود همه آنها را بمباران کرد.

نتانیاهو: امثال تو در وطن فروشی در جهان مقام اول را دارید. ابلیس هم بلد نیست این اراجیف ضد وطنی و ضد میهنی شما را برای توجیه کارهایش درست کند.

اسرائیلی: ما نوکر و غلام حلقه به گوش شما هستیم. صدتا ایران فدای روی گل شما و اسرائیل باد. فقط شما من و یاسمین و نور را شاه و شهبانو و ولیعهد بکنید. خواهش و تمنا می کنم حتماً حتماً ما را بکنید: شاه و شهبانو ولیعهد. ببخشید فارسی من زیاد خوب نیست.

نتانیاهو: تو هم کُپی صد در صدی مسعود رجوی و مریم رجوی هستی که برای رسیدن به قدرت با صدام حسین علیه ایران ائتلاف کردند و در جنگ با ایران ۷۱ هزار ایران را کشتند.

اسرائیلی: اتفاقاً یاسمین هم سلام رسوند و گفت او هم دوست دارد مانند مریم رجوی که در حمله به ایران در عملیات چلچراغ سوار تانک شد، سوار تانک شود. منتهی چون تا حالا جز هتاکی به مخالفان پادشاهی من و شرکت در تظاهرات حمایت از حمله نظامی شما به غزه در واشنگتن کار دیگری نکرده، اگر می شود یک فیلم نمایشی در استادیو از او تهیه کنید. موساد که استاد این کارهاست.

نتانیاهو: نکنه خودت هم می خواهی نمایشی در بمباران ایران شرکت کنی؟

اسرائیلی: ارباب بمباران ایران نیست، بمباران ایرانِ آخوندهاست. وقتی ایران آخوندها را بمباران کردیم و با خاک یکسان اش کردیم، ایران اسرائیلی را با کمک شما از صفر می سازیم. الان می گوییم همه خاک ایران هم مال آخوندهاست.

نتانیاهو: موساد این همه جاسوس در کشورهای مختلف داشت و دارد، من حتی یک وطن فروش مثل تو و سلطنت طلبان ندیده بودم که این جور برای بمباران ایران و نابودی اش لحظه شماری و توجیه تراشی کنند.

***Copyright© 1998 - 2024 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy