Friday, Mar 3, 2017

صفحه نخست » حمله تند وزیر بهداشت + فایل صوتی عذرخواهی او و فرماندار از هم

5544885_small.jpgصبح امروز در جريان سفر وزير بهداشت به شهرستان بدره از توابع استان ايلام، اتفاق عجيبي رقم خورد كه اگر نگوييم بي مانند بود، كمتر نمونه اي مي توان براي آن در تاريخ سال هاي گذشته پيدا كرد. آقاي وزير در برابر جمع بسیاری از مردم محلي و افرادي كه وي را در بر گرفته اند، لب به حرف هاي ناپسند گشود و از خود خاطره تلخي در اين منطقه از كشور برجاي گذاشت.

به گزارش «تابناك»، دكتر سيد حسن قاضي زاده هاشمي، وزير بهداشت دولت يازدهم كه صبح امروز و در قالب يكي ديگر از سفرهاي استاني اش به استان ايلام رفته بود، با حضور در شهرستان بدره (يكي از مرزي ترين شهرستان هاي كشور) هنگامي كه با موجي از انتقاد و درخواست ها روبه رو شد، كنترل خود را از دست داد و به يكي دو تن از حاضرين حرف هاي ناپسندي زد.

وزير بهداشت، ساعت 10 صبح به همراه مقامات استاني به شهر بدره رسيد و در آغاز ورود با استقبال مردم اين منطقه محروم و دورافتاده كشور رو به رو شد؛ مردمي كه چشم انتظار حضور وزير بودند و به محض حضور با تجمع در اطرافش تلاش كردند، ضمن گفتن مشكلات حوزه درمان از نزديك با او ديدار داشته باشند.

در اين ديدار كوتاه ـ كه برخي رسانه هاي محلي مدعي شده اند، پنج دقيقه طول كشيد و ويدئوي تصويري و فايل صوتي آن نيز موجود است ـ چند تن از مقامات محلي شهرستان از جمله «مقصودی» رئیس شبکه بهداشت و «مراد حاصلي» فرماندار شهرستان، فرصت را غنيمت شمرده و تعدادي از مشكلات و محدوديت هاي منظقه را به اطلاع وزير بهداشت مي رسانند.

در اين بين، ساير مردم حاضر در محل نيز آنچنان كه از فيلم برمي آيد تلاش مي كنند تا حرف هاي خود را به گوش «قاضي زاده هاشمي» برسانند؛ هرچند همهمه و سر و صداي ايجاد شده اجازه نمي دهد تا به صورت روشن متوجه همه آنچه ميان وزير بهداشت و مخاطبانش رد و بدل شده شويم، در اين بين، جمله هايي كه از سوي «قاضي زاده هاشمي» به يكي دو تن از حاضران گفته مي شود، كاملاً مشخص و البته ناپسند است.

قاضي زاده در بخشي از سخنانش به يكي از حاضران گفت: شما که در جلسه دیشب حضور داشتید، چرا حرف الکی می زنید؟ دوست دارید آدم های اطراف از حرف هایتان خوشحال شوند؟ دولت منابع و ردیف استخدامی ندارد و با این حرفها برای مردم توقع ایجاد نکنید.

در حالي كه «محمد رضا مرواريد» استاندار ایلام و «شادمهرکاظم زاده» نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از جمله ساير مقام هاي سياسي حاضر در محل بودند و به نظر برخي گفته هاي حاضرين وزير را به شدت عصباني كرده بود، او خطاب به يكي ديگر از حاضران گفت: تو غلط كردي كه نماينده مردمي، اگر گذاشتم يك روز بماني اينجا بي شعور!

آنچنان كه در برخي رسانه هاي محلي آمده، وزير بهداشت دولت يازدهم در پايان اين بازديد كوتاه و پرتنش با تهديد فرد منتقد به عزل به همراه ساير مسئولان همراه از جمله استاندار ايلام شهرستان بدره را بدون هيچ مصوبه يا وعده مشخصي ترك كرد.

در حالي كه يكي از ابهام هاي ماجرا مشخص نبودن قصور و كاستي به وجود آمده اي است كه قاضي زاده هاشمي را اين گونه بر آشفته مي كند، ابهام ديگر تكذيبيه اي است كه دانشگاه علوم پزشكي ايلام منتشر كرد و در آن رخ دادن هر گونه درگيري لفظي تكذيب شد؛ تكذيبيه اي كه خلاف آن در فيلم ويدئويي به وضوح قابل مشاهده است.

دلجویی و عذرخواهی وزیر بهداشت از فرماندار بدره ایلام

سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت بابت اتفاقات پیش آمده در برخورد تندش با فرماندار بدره در استان ایلام عذرخواهی کرد. وزیر بهداشت در تماس تلفنی با فرماندار بدره با اعلام این که بیش از 470 شهر رفتم و این اولین بار بود چنین مسئله ای پیش آمد، از وی حلالیت خواست
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com