Friday, Mar 17, 2017

صفحه نخست » موحدی کرمانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران: برجام به عنوان یک تجربه بی‌اعتمادی به آمریکا را ثابت کرد

movahedi_ye_kermaani.JPGبه گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های امروز نماز جمعه تهران با اشاره به قرار داشتن در آستانه سال جدید اظهارداشت: باید یک محاسبه‌ای کنیم که در یکسال گذشته چه کرده‌ایم و چقدر ارتقا داشته‌ایم.

وی با بیان اینکه برجام به عنوان یک تجربه بی‌اعتمادی به آمریکا را ثابت کرد گفت: همین یک تجربه بس است و دیگر تجربه مجدد نکنیم چرا که آمریکا ثابت کرد دشمن ما است. رهبری فرمودند همچنین دیپلمات‌های ما می‌گویند آمریکا به تعهدات خود عمل نمی‌کند.

خطیب موقف نماز جمعه تهران تصریح کرد: قرار بود بعد از 6 ماه تمام تحریم‌ها برداشته می‌شود، نه تنها برداشته نشد بلکه تحریم‌های دیگری به بهانه‌های امنیتی برداشته شد کسی که به حرف و تعهدات و وعده‌هایش پایبند نیست چطور می‌شود با آن گفت‌وگو کرد.

آیت‌الله موحدی کرمانی با اشاره به اقتصاد مقاومتی گفت: رهبری فرموده‌اند ادامه وضع فعلی تولید داخلی یعنی بیکاری و این دیگر ربطی به آمریکا ندارد. مسئولان برای این بیکاری خانمان‌سوز فکری کنند. اثر سمینارها و جلسات برای رفع مشکلات مردم چیست نکند تنها حرف باشد و عملکرد هیچ.
از سایت های دیگر


دکتر کاوه موسوی و اعلام تشکیل بنیاد “به مصونیت قضایی پایان دهید”
تصاویری از قبل و بعد جراحی زیبایی لی لی پونز توسط دکتر ایرانی
حواله پول به هر کشوری، صرافی های ارز دیجیتال چگونه کار میکنند؟

پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2020 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com