Friday, Mar 24, 2017

صفحه نخست » انفجار مهيب در خيابان ميرداماد تهران

mirdaamaad_explosion.JPGانفجار مهيب در خيابان ميرداماد
نيروى انتظامى: انفجار در سوپرماركت امنيتى نبود
در اثر اين انفجار ساختمان دو طبقه فرو ريخت
٢ مرد دچار سوختگى شدند
١ زن از زير آوار بيرون آورده شد
١ نفر ديگر هنوز زير آوار است

enfejarMirdamad1.jpgenfejarMirdamad2.jpgenfejarMirdamad3.jpgآخرین جزییات انفجار در خیابان میرداماد

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران جزئیات حادثه انفجار در خیابان میرداماد را تشریح و از خروج دو نفر از زیر آوار خبر داد.
جلال ملکی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه ساعت ۱۴:۰۲ امروز انفجاری در خیابان شنگر واقع در خیابان میرداماد رخ داد اظهار کرد: بلافاصله سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: یک سوپرمارکت قدیمی به وسعت ۵۰ متر که یک نیم طبقه ۱۰ متری در طبقه دوم داشت دچار انفجار شدید شده بود و علاوه بر دیوارهای کناری و تمام اجناس داخل مغازه، بخشی از سقف نیز تخریب شده بود. همچنین در جنب این سوپرمارکت یک مغازه مبلمان‌فروشی قرار داشت که دچار آسیب‌هایی شده و شیشه‌هایش فروریخته بود.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه در دقایق اولیه دو مرد یک نفر دچار سوختگی و دیگری دچار مصدومیت شده و تحویل اورژانس شدند گفت: با این حال اطلاعات اولیه حاکی از آن بوده که دو نفر دیگر نیز در زیر آوار محبوس هستند. بنابراین نیروهای ما بلافاصله آوار برداری در چند نقطه را شروع و در نهایت یک زن ۳۵ ساله و یک مرد ۴۰ ساله را که وضعیت جسمانی وخیمی داشتند از زیر آوارها خارج کردند.
ملکی ادامه داد: اکنون نیروهای ما مشغول ایمن‌سازی و جست و جوی پایانی هستند و بررسی های اولیه نشان می‌دهد نشت گاز و ایجاد شعله و جرقه علت وقوع این انفجار بوده است.پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com