Sunday, Apr 2, 2017

صفحه نخست » ترافیک سنگین در خروجی شهرها / تفرجگاه های محلی را برای سيزده به در انتخاب کنید

sizdah_bedar.JPGتهران - ایرنا - رئیس اطلاعات و کنترل ترافیک راهور نیروی انتظامی از ترافیک سنگین در خروجی کلان شهرها خبر داد و از شهروندان خواست تا برای رفتن به آغوش طبیعت در روز سیزدهم فرودین تفرجگاه های محلی خود را با توجه به شرایط جوی برخی استان ها انتخاب کنند.

سرهنگ نادر رحمانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار انتظامی ایرنا افزود: محور استان های شمالی، غربی، مرکزی و شمال غربی کشور لغزنده است بر این اساس شهروندان بهتر است برای گذران روز طبیعت، استان های محلی را انتخاب کرده و از خروج از شهرهای محل سکونت خود جدا خودداری کنند.
وی به رانندگان توصیه کرد از سوار کردن مسافر در قسمت بار کامیون پرهیز کرده چرا که حمل مسافر در این گونه خودروها بسیار خطرناک است.
رحمانی اضافه کرد: در صورتی که شهروندان از موتورسیکلت برای تردد در این روز استفاده می کنند حتما از کلاه ایمنی برای خود و سایر سرنشینان موتورسیکلت استفاده کنند.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور نیروی انتظامی با اشاره به شرایط جوی حاکم در استان ها گفت: هم اکنون در محورهای گچسر کرج ـ چالوس از باند شمال ـ جنوب بارش برف و مه گرفتگی ومحورهای چالدران و مشکین شهر اردبیل بارش برف گزارش شده است.
به گفته وی، در محورهای مواصلاتی استان های ایلام، لرستان، مرکزی و گیلان بارش باران و لغزندگی جاده ها گزارش شده است. همچنین در محور مشهد، خراسان رضوی، دماوند در شرق استان تهران و شهر بابک در استان کرمان بارش باران گزارش شده است.
وی ادامه داد: در ارتفاعات اردبیل، قزوین ـ رشت، محور باغچه در خراسان رضوی مه گرفتگی گزارش شده و در خروجی کلان شهرها نیز ترافیک سنگین است.
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120و 88255555 (10 خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است.
در سایت www.rahvar120.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com