Sunday, Apr 9, 2017

صفحه نخست » ترامپ گزینه «قطع سر» حمله موشکی به کاخ اسد را بررسی کرد

55663ret6_small.jpgالعربیه - شماری از مقامات آمریکایی که در بحث و بررسی حمله موشکی این کشور به پایگاه هوایی الشعیرات سوریه با دونالد ترامپ شرکت کرده بودند، فاش کردند که رئیس جمهوری آمریکا گزینه حمله به کاخ اسد موسوم به طرح «قطع سر» را نیز بررسی کردند

این مناقشات پس از حمله شیمیایی نیروهای اسد به منطقه خان شیخون صورت گرفت .

به گزارش خبرگزاری رویترز، دونالد ترامپ گزینه قتل بشار اسد که به ضربه «قطع سر» نامیده شده را با مقامات نظامی آمریکا بررسی کرده است. این گزینه با حمله موشکی به کاخ ریاست جمهوری سوریه که بر تپه‌ای در غرب مرکز دمشق قرار دارد، صورت می‌گیرد.

به گزارش رویترز، به نقل از 3 مقام بلند پایه آمریکایی که نخواستند نامشان فاش شود، ترامپ سه ژنرال کارکشته و با تجربه را برای تعامل با بحران سوریه تعیین کرده است.

ژنرال جیمز ماتیس، وزیر دفاع آمریکا، اچ آر ماک مستر، مشاور امنیت ملی و یک ژنرال ارتش دیگر برای مقابله با بحران سوریه از سوی ترامپ ماموریت یافتند.

طبق این گزارش این سه نفر برای مجازات رژیم اسد چندین گزینه در اختیار اسد قرار دادند. این گزینه‌ها حمله موشکی به کاخ اسد، حمله به تمام پایگاههای هوایی سوریه و حمبه به پایگاه هوایی شعیرات که بمباران شیمیایی ادلب از آنجا صورت گرفت.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com