Monday, Apr 10, 2017

صفحه نخست » جدایی رسمی رامین رضاییان از پرسپولیس و احتمال پیوستن‌اش به بروژ بلژیک

Ramin_Rezaian.jpg

مدافع - هافبک پرسپولیس با دریافت رضایت‌نامه از این تیم جدا شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رامین رضاییان بعد از رفت‌وآمدهای متعدد در باشگاه پرسپولیس در نهایت صبح امروز با حضوری دوباره در این باشگاه در نهایت موفق شد رضایت‌نامه‌اش را دریافت کند.

بازیکن تیم ملی که فصل پرحاشیه‌ای را در پرسپولیس سپری کرد به خاطر اختلاف با برانکو ایوانکوویچ در نهایت چاره‌ای برای جدایی از جمع سرخپوشان نداشت. رضاییان در تلاش است که برای ادامه فوتبال راهی یک کشور اروپایی شود.

دریافت رضایت‌نامه از باشگاه پرسپولیس برای رضاییان هزینه زیادی درپی داشت. هر چند او حاضر نشد با پیشنهاد برانکو با داریوش شجاعیان معاوضه شود و پرداخت پول برای گرفتن رضایت‌نامه را ترجیح داد.

***

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رامین رضاییان که ظهر امروز بالاخره توانست رضایت نامه خود از باشگاه پرسپولیس دریافت کند، شاگرد میشل پرودوم خواهد شد. اخبار موثق حاکی از این است که رامین رضاییان که صبح امروز فسخ قرارداد خود را از باشگاه پرسپولیس دریافت کرد طی روزهای گذشته با کلوب بروژ بلژیک به توافقات اولیه رسیده بود. به نظر می رسد قرارداد این بازیکن ملی پوش با این باشگاه بلژیکی که با پیراهن آبی بازی می کند، امضا شود.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com