Saturday, Apr 22, 2017

صفحه نخست » بادامچیان: احتمال کناره‌گیری رییسی به نفع میرسلیم هم هست

Mirsalim_Raeisi.jpgنایب‌رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: این احتمال وجود دارد که رییسی به نفع میرسلیم کناره‌گیری کند.

اسدالله بادامچیان در گفت‌وگو با ایلنا و در پاسخ به این که با توجه به رد صلاحیت گزینه‌های جمنا و باقی ماندن قالیباف، آیا سایر اصولگرایان از قالیباف حمایت می‌کنند، گفت: رییسی هم از جمله گزینه‌های مورد حمایت جمناست.

او در پاسخ به این سوال که رئیسی اعلام کرده، مستقل آمده و جزو جمنا نیست، افزود: جبهه مردمی از رییسی حمایت می‌کند و وضعیت جمنا مشخص است. در حال حاضر با توجه به حضور قالیباف و رییسی در عرصه انتخابات از این دو کاندیدا حمایت خواهد کرد و موتلفه هم از میرسلیم حمایت می‌کند. همین‌طور پیش می‌رویم تا در مناظرات نظر عمومی مردم مشخص شود و بر اساس بررسی‌ها به نتیجه نهایی برسیم.

بادامچیان درباره این که آیا ممکن است میرسلیم به نفع رییسی کناره‌گیری کند، تاکید کرد: این احتمال هم وجود دارد که رییسی به نفع میرسلیم کناره‌گیری کند.

عضو شورای مرکزی موتلفه درباره ضرورت پخش زنده مناظرات انتخاباتی گفت: صداوسیما برای کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری مناظراتی گذاشته است اما این که‌ بیان می‌شود، مناظرات زنده پخش نمی‌شود، اشتباه است لذا باید به طور حتم این مناظرات پخش زنده شود.

او با بیان این که مناظرهایی را که بعد از پایان مناظره کم و زیاد کنند، فایده ندارد، اظهار داشت: صداوسیما بر این نظر محکم است و کمیسیون وزارت کشور هم نباید قبول کند و در آستانه انتخابات هم به ضرر آقای روحانی است.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com