Tuesday, Apr 25, 2017

صفحه نخست » عملیات انتحاری احمدی‌نژاد! و انتقاد کاربران از امام جمعه تهران

هادی حیدری، در حاشیه ورود و خروج پرحاشیه احمدی نژاد به انتخابات ریاست جمهوری، این کاریکاتور را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

17-4-_19-36-24.jpg17-3-24-145576007554_464.jpgانتقاد کاربران از امام جمعه تهران؛ دوره احمدی‌نژاد از امام زمان هزینه کردید الان از امام رضا؟

حجت‌الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران امروز سخنانی را مطرح کرد که کاربران خبرآنلاین آن را نشانه اعلام حمایت صریح او از کاندیدایی خاص دانستند و به این صحبت‌ها واکنش نشان دادند.

به گزارش خبرآنلاین، حجت الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در حسینیه تهرانی‎های مشهد گفت «در انتخابات نباید به دنبال شاد کردن دشمنان و منافقان باشیم بلکه باید از خدا بخواهیم کسی که هیئتی و امام رضا پسند و دلسوز و مبارزه گر با فساد باشد انتخاب شود. باید خط را بشناسیم و ببینیم چه کسی غیرت دارد و همان را انتخاب کنیم.»{اینجا}

کابران خبرگزاری خبرآنلاین به این موضع واکنش های متنوعی نشان دادند.

گروهی به طنز گفته‌اند، هر چقدر فکر می کنند منظور امام جمعه موقت تهران را متوجه نمی شود که گفته او اشاره به کدام نامزد انتخابات ریاست جمهوری دارد مثلا کاربری نوشت «خدایا یعنی منظورش کیه؟؟؟؟ چرا اینقدر پیچیده و کلی صحبت کرده؟؟؟؟» و البته کاربر دیگری نیز پاسخی به کنایه خطاب به کاظم صدیقی داده و نوشته «به نظرتون امام رضا، کسی که خدمت به امام رضا را ول می کنه تا به جاش رئیس جمهور بشه را می پسنده؟».

برخی نیز ناراحت شدند از این که امام جمعه موقت تهران از امام رضا (ع) هزینه کرده تا نامزد مطلوبش رأی بیاورد و در کل معتقد بودند برای رقابت های سیاسی نباید از جانب ائمه اطهار سخن گفت مثل کاربری که معتقد است «جناب صدیقی همون کسی که حامیه پر و پا قرص احمدی نژاد بود ... دوره احمدی نژاد از امام زمان هزینه کردند، نتیجه اش را دیدیم این بار قراره از امام رضا هزینه کنن. خدایا خودت حامی ما مردم باش.»

کسانی هم از امام جمعه تهران پرسیدند « اگر آن وقت نامزد امام رضا پسند شما انتخاب نشد چه؟»

کاربرانی هم بودند که جمله کاظم صدیقی را اهانت و وهن شورای نگهبان دانسته و نوشتند «مگر شورای نگهبان بی غیرتا را رد صلاحیت نکرده؟»

برخی نیز مواضع حمایتی حجت الاسلام صدیقی از نامزدی خاص و توهین به سایر نامزدها را مناسب به حال تریبون های رسمی کشور ندانستند مثل شخصی نوشت «کسانی که تریبون های رسمی را در اختیار دارند نباید به نفع کاندیدایی خاص اعلام حمایت کنند.»
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com