Friday, May 12, 2017

صفحه نخست » برای همایش‌ اتوبوسی قالیباف، گفتند به کنسرت بابک جهانبخش می‌رویم! + فایل صوتی

A5z5555l53_small.jpgبه گزارش ایلنا، محمد باقر قالیباف در حالی سومین همایش انتخاباتی خود را در تهران برگزار کرد که اظهارات برخی از حاضران در این همایش همچنان حاکی از آن است که این افراد از سراهای محله و اتوبوس‌هایی از سوی شهرداری تهران به این محل آورده شده‌اند.

با وجود آنکه قرار بود این همایش از ساعت ۹ صبح برگزار شود، برنامه دختران با تاخیر یکساعته و اجرای یکی از مجریان صداوسیما آغاز شد.

در ابتدای این همایش بانویی به بالای سن آمد و داستان گردآفرید در شاهنامه فردوسی را برای حضار خواند و در پایان آن، به حمایت از قالیباف پرداخت.

پس از پایان شاهنامه خوانی، مجری برنامه از رضا احسانپور شاعر اصفهانی طنزپرداز دعوت کرد تا بر روی سن بیاید و به اجرای برنامه بپردازد. این طنزپرداز نیز به مدت چند دقیقه به اجرای برنامه پرداخت.

پس از آن امیر کربلایی‌زاده مجری استندآپ کمدی برنامه خندوانه به اجرای برنامه پرداخت. نکته جالب این بود که این طنزپرداز در میانه برنامه خود از انتخاباتی بودن این برنامه ابراز بی‌اطلاعی کرد و گفت که به او گفته بودند که او به یک برنامه جشن به مناسبت نیمه شعبان می‌آید.

با اینکه خبری از خود آقای شهردار در این همایش نبود، زهرا مشیر همسر محمدباقر قالیباف در این همایش حاضر شد و پس از چند دقیقه سالن را ترک کرد.

در پایان نیز حامد زمانی به اجرای موسیقی پرداخت.

پوستر، دستبند و پرچم‌‌های منقش به تصویر شهردار تهران نیز به صورت انبوه در میان شرکت‌کنندگان پخش شد. تعدادی از دست‌اندرکاران این همایش هم در گوشه‌ای از سالن پلاکاردهایس با شعارهای دولت ۴ درصدی نمی‌خواهیم نوشته و پخش می‌کردند که اکثریت حاضران از دریافت این پلاکاردها امتناع می‌کردند.

یکی از حاضران در این همایش به ایلنا گفت که به او گفته‌اند به کنسرت بابک جهان‌بخش می‌روی در حالی که اینجا خبری از کنسرت نبود.

photo_2017-05-11_16-38-33.jpg24503129503.jpg
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com