Monday, May 29, 2017

صفحه نخست » رئیسی ضمن حمله به رهبران جنبش سبز، انتخابات را مهندسی شده و تقلبی قلمداد کرد

y1addaspik-small.jpgاکبر گنجی - ویژه خبرنامه گویا

ابراهیم رئیسی در ۷ خرداد ۱۳۹۶ در جمع طرفداران خود گفت :

"ما قانون مدار هستیم و نیروهای انقلابی بر خلاف فتنه گران پایبند به قانون هستند اما تخلفات در این رابطه بی سابقه است. به دوستان عرض کردم و خودشان هم می‌ دانند ما پایبند به انقلاب هستیم و کار را از مسیر قانون دنبال می‌ کنیم اما اگر مردم احساس کنند این تخلفات مهندسی شده و سازمان دهی شده بررسی نشود اعتماد مردم آسیب می‌بیند و این آسیب دیدن خسارت بزرگی برای کشور است...اکنون نظر شورای نگهبان را نظر نهایی می‌ دانیم و درخواست خودمان را مطرح کرده‌ایم و قانونمند کار را پیگیری می‌ کنیم".رهبران جنبش سبز که ابراهیم رئیسی آنان را فتنه گر می خواند و گفته است حصر آنان لطف و تفضل رهبری بود وگرنه آنان باید اعدام می شدند، نیز از مهندسی و سازمان دهی انتخابات سخن گفتند.

ابراهیم رئیسی باید هم شورای نگهبان را قبول داشته باشد. برای این که نامزد رسمی تمامی فقهای شورای نگهبان بود. مهندس موسوی و کروبی هم نباید شورای نگهبان را قبول می کردند، برای این که محمود احمدی نژاد نامزد رسمی فقهای شورای نگهبان بود. شورای نگهبان هیچ گاه نهاد بی طرف نبودد و نیست.

ابراهیم رئیسی از کدام قانون سخن می گوید. او هزاران زندانی سیاسی محکوم به حبس را بر اساس کدام قانون قتل عام کرد؟ تمام زندگی اش سرکوب و زندان و شکنجه و قتل عام بوده است.

بر اساس کدام قانون مالیات آستان قدس را نمی پردازد؟ فرار مالیاتی بد و جرم است، مگر برای سپاه و آستان قدس و دیگر نهادهای تحت امر علی خامنه ای؟

براساس کدام قانون ده درصد سود موقوفات آستان قدس حقوق کهکشانی ابراهیم رئیسی است؟ می گوید : "بنده تاکنون از حق تولیت آستان قدس رضوی استفاده نکرده‌ام و تا آخر عمر نیز استفاده نخواهم کرد". چند نفر در کشور از چنین رانت فوق نجومی بهره مند هستند؟

چرا وزارت کشور تا ساعت ۸ و ۴۵ دقیقه صبح شنبه تهران هیچ نتیجه ای اعلام نکرد؟ مذاکرات نمایندگان طرفین و نماینده رهبری درباره چه موضوعی بود؟ چه کسی باور می کند که "یکی از جنایتکاران تاریخ" توانسته باشد ۱۶ میلیون رأی مردم را کسب کند؟

اگر قانون ملاک بود، چرا فرماندهان رسمی سپاه- مثلاً محسن رضایی- به طور علنی از او حمایت به عمل آوردند؟ چرا فقهای شورای نگهبان و رئیس قوه قضائیه که همگی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم هستند، آیت الله قتل عام را به عنوان نامزد اصلح معرفی کردند و عکس های دیدار تبلیغاتی آیت الله محمد یزدی با ابراهیم رئیسی را منتشر کردند؟ آیا هیچ یک از این ها جرم نبود؟ آیا این ها مهندسی و سازماندهی نهادهای تحت امر رهبری برای پیروزی آیت الله قتل عام نبود؟

میلیون ها شهروند ایرانی آمدند تا به آیت الله خامنه ای، سپاه، بسیج، شورای نگهبان، قوه قضائیه و نماد و نامزد جنایتکارشان "نه" بگویند و گفتند. این انتخابات، بیش و پیش از آن که رأی به حسن روحانی باشد، نه به سرکوب و خشونت و جنایت و جنگ طلبی و رانت خواری بود.

آدرس کانال تلگرام اکبر گنجی: https://telegram.me/ganji_akbar
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com