Friday, Jun 16, 2017

صفحه نخست » آقای رییس‌جمهور آیا بعد از انتخابات به دیدار سیدمحمد خاتمی رفته‌اید؟

rohani16.JPGضیافت افطاری رییس‌جمهور با اصحاب رسانه در سالن اجلاس سران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، ضیافت افطاری رییس‌جمهور با اصحاب رسانه در سالن اجلاس سران برگزار شد.

در ابتدای این مراسم محمد برنو عکاس رییس‌جمهور مدال طلای خود را از جشنواره عکاسی «Prix de la Photographie, Paris» همراه با آلبومی از مجموعه پرتره‌های روحانی به رییس‌جمهور تقدیم کرد.

پس از آن محمدعلی وکیلی نماینده مجلس شورای اسلامی و صاحب امتیاز روزنامه ابتکار به پشت تریبون رفت و از رییس‌جمهور خواستار شفافیت قانون مطبوعات در کشور شد.

وکیلی سپس وزیر اطلاعات را مورد خطاب داد و گفت: شما فرمودید ادمین‌های کانال‌های تلگرامی بی گناه هستند اما چرا هنوز این افراد آزاد نشده‌اند؟ هرچه زودتر تکلیف این افراد را مشخص کنید.

بعد از وکیلی مدیر مسئول خبرگزاری جماران پشت میکروفن قرار گرفت و خطاب به روحانی گفت در زمان انتخابات رسانه‌های حامی شما زحمات زیادی کشیده‌اند. در آن ایام جمله‌ای در فضای مجازی دست به دست شد که فردای انتخابات رییس‌جمهور به دیدار سیدمحمد خاتمی می‌رود و یا شخص دیگری؟

آقای رییس‌جمهور آیا به دیدار آن عزیز رفته‌اید.

کسانی امروز در حصر و ممنوع‌الخبری هستند که روزگاری خودشان از اصحاب رسانه بوده‌اند این عزیزان را دریابید.

بعد از سخنرانی مدیر مسئول جماران روحانی پشت تریبون قرار گرفت گفت: کار رسانه اطلاع‌رسانی است نه خبرسازی ابتدا دستاوردهای دولت را ببینید و بعد نقد کنید.

او ادامه داد: امشب شب پر برکتی است ، حضرت علی در مسجد کوفه از دست تخریب و تهمت‌ها گریه کرد علی که شیر مردان خدا است ، از او یاد بگیریم.

بعد از صحبت های روحانی اهالی رسانه نماز مغرب و عشا را به امامت حجت‌الاسلام روحانی اقامه کردند.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com