Saturday, Jun 24, 2017

صفحه نخست » ورود مجلس به واردات دارو از اسرائیل؛ تحقیق و تفحص می‌کنیم

aabedi.JPGخبرگزاری میزان- عضو کمیسیون «بهداشت و درمان» مجلس با اشاره به وجود سرنخ‌هایی مبنی بر واردات دارو از اسرائیل گفت: باتوجه به اینکه این موضوع مغایر با همه سیاست‌های نظام است اگر چنین اتفاقی رخ داده باشد حتما تحقیق و تفحص می‌کنیم.

حیدرعلی عابدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان درباره وجود سرنخ‌هایی مبنی بر واردات دارو از اسرائیل گفت: اگر واردات دارو از رژیم صهیونیستی اتفاق افتاده ضمن اینکه غیربهداشتی و غیرقابل اعتماد است باید با واردکنندگان آن برخورد شود و آن‌ها را با هر نیتی که داشته‌اند به مراجع قضایی تحویل دهند چراکه این امر ساده و قابل گذشتی نیست.

وی با بیان اینکه از این موضوع اطلاعی ندارد، افزود: بر همگان روشن است که ما هیچ نوع مراودات دولتی و غیر دولتی با رژیم اشغالگر قدس نداریم چه برسد به اینکه بخواهیم از این کشور دارو وارد کنیم بنابراین موضوع باید بررسی شود.

عابدی درباره ضرورت تحقیق و تفحص از وجود واردات دارو از اسرائیل گفت: باتوجه به اینکه این موضوع مغایر با همه سیاست‌های نظام است اگر چنین اتفاقی رخ داده باشد حتما تحقیق و تفحص می‌کنیم و مسنقیما دست اندرکارانش را به قوه قضائیه معرفی می‌کنیم.

وی تصریح کرد: هرکسی بخواهد سیاست‌های اصلی نظام جمهوری را زیرسوال ببرد و خصوصا قوانین سیاست خارجه و خطوط قرمز نظام را دور بزند، در هرجایگاهی که باشد قوه قضائیه باید به تخلفاتش رسیدگی کند.

پیشتر نادر قاضی‌پور عضو کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی به خبرنگار میزان گفته بود: یک سری سرنخ‌هایی از واردات دارو داشتیم که متوجه شدیم برای واردات دارو از مکان‌هایی که ما مخالف واردات از آنها بودیم، دارو را به یکی - دو کشور دیگر منتقل می‌کردند تا بتوانند دارو را با نام آن‌ کشورها به ایران وارد کنند، در میان آنها نام صهیونیست‌ها نیز وجود داشت.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com