Friday, Aug 25, 2017

صفحه نخست » افشای سند دیگری از تماس احتمالی تیم انتخاباتی ترامپ با روسیه

trump11.JPGشبکه خبری CNN در گزارش جدید خود پیرامون پرونده تماس‌های احتمالی تیم انتخاباتی ترامپ با مقامات روسی، از یک ایمیل جدید سخن گفته است. این ایمیل از تلاش ‌تیم انتخاباتی ترامپ برای تماس با پوتین حکایت دارد.

خبرگزاری رویترز در گزارش خود اعلام کرده است که در چارچوب تحقیقات پیرامون تماس‌های احتمالی تیم انتخاباتی دونالد ترامپ با مقامات روسی ایمیلی یافت شده که حکایت از تلاش اعضای این تیم برای دیدار و گفت‌وگو با ولادیمیر پوتین دارد.
یک هفته دشوار برای ترامپ
این روزها، فشار بر دولت و شخص دونالد ترامپ بسیار افزایش یافته است. از آن جمله است واکنش به مواضع جنجالی او درباره تظاهرات نیروهای راست افراطی در شارلوتزویل و همچنین ابهامات ناشی از برکناری استراتژ ارشد کاخ سفید، استیو بنن و حتی چرخش آشکار در رویکرد او در قبال افغانستان.

در چنین شرایطی، شبکه خبری CNN از پیدا شدن این ایمیل گزارش داده است.بنا بر این گزارش، بازرسان کنگره که مسئول پیگیری پرونده تماس‌های احتمالی ترامپ و نزدیکان او با مقامات روسی هستند، موفق به یافتن این ایمیل شده‌اند.
گفته می‌شود که این ایمیل توسط یکی از چهره‌های اصلی تیم انتخاباتی ترامپ نوشته شده است. موضوع ایمیل تلاش اعضای تیم انتخاباتی ترامپ برای ملاقات با ولادیمیر پوتین است.

بر اساس گزارش یاد شده، ریک دیربورن، معاون رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید این ایمیل را در ژوئن ۲۰۱۶ برای اعضای ارشد تیم انتخاباتی ترامپ ارسال کرده است و در آن سخن از فردی است که مایل به برقراری تماس با ولادیمیر پوتین بوده است.
این نخستین باری است که بازرسان کنگره آمریکا از ریک دیربورن در ارتباط با پرونده تماس‌های احتمالی با روسیه نام می‌برند.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com