Tuesday, Oct 10, 2017

صفحه نخست » توضیح احمدی‌نژاد درباره برداشت میلیاردی در روز آخر ریاست جمهوری

Mahmoud_Ahmadinejad.jpgاعتماد ـ اگرچه پیش از این از سوی وکیل معاون اجرایی رییس دولت دهم عنوان شده بود که روز پنجشنبه ۱۳ مهرماه جلسه‌ای با حضور وکلای دادگستری برای بررسی کیفرخواست صادره برای حمید بقایی برگزار می‌شود، اما این جلسات به نوبت سوم هم کشیده شد. جالب اینکه در جلسه‌ای که دیروز برگزار شد، محمود احمدی‌نژاد رییس دولت‌های نهم و دهم هم حضور داشت تا خود یک پای دفاع از معاون اجرایی سابقش باشد. احمدی‌نژاد در این نشست توضیحاتی را در خصوص یکی از اتهامات حمید بقایی که اختلاس ۱۶ میلیاردی او است، ارایه کرد.

رییس‌دولت‌های نهم و دهم از روز آخری گفت که به عنوان رییس‌جمهور ایران در پاستور حضور داشت و تصمیم به اختصاص مبلغی برای دانشگاه ایرانیان می‌گیرد.

او در دفاع از این اقدام خود عنوان می‌کند که طبق قانون من به عنوان رییس دولت در آخرین روز از حضورم می‌توانستم این کار و هر کار دیگری را انجام بدهم. او در ادامه توضیحات خود از بازگرداندن این پول به حساب دولت خبر می‌دهد و می‌گوید: چون می‌دانستیم که این موضوع به دلیل انجام در روز آخر حضورم در دولت انجام شده، جنجال به پا می‌کند، آن میزان وجوهات را باز گرداندیم. قسمت دیگر از این جلسه رونمایی از متهم ردیف دوم پرونده حمید بقایی است.

حبیب‌الله خراسانی، ذی‌حساب نهاد ریاست‌جمهوری دولت دهم که او نیز چندی پیش بازداشت شده بود، در این نشست حضور داشت و به ارایه توضیحاتی در خصوص کیفرخواست صادره پرداخت.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com