Sunday, Oct 15, 2017

صفحه نخست » وزیر دفاع اسرائیل: رهبران اروپایی در مورد حکومت ایران خودفریبی می‌کنند

5efefgk585858582_small.jpgایران اینترنشنال، آویگدور لیبرمن وزیر دفاع اسرائیل ضمن حمایت از مواضع دونالد ترامپ در مورد ایران می‌گوید رهبران کشورهای اروپایی در برخورد با واقعیت حکومت ایران مانند کَبک سر خود را در برف فرو برده و خودفریبی می‌کنند.

آویگدور لیبرمن شامگاه گذشته در یک مصاحبه تلویزیونی با کانال ۲ اسرائیل گفته است: «سخنان پرزیدنت ترامپ در مورد جلوگیری از یک ایران مجهز به بمب هسته‌ای بسیار شجاعانه و صحیح بود.

اما رهبران اروپایی به‌نظر می‌رسد مانند کبک سر خود را در برف فرو کرده و واقعیات را نمی‌بینند و این درست مانند همان شرایط و زمانی است که قبل از آغاز جنگ دوم جهانی شکل گرفته بود. رهبران کشورهای اروپایی علاقه‌ای به دیدن بحران‌های به وجود آمده در اروپا ندارند. آنها ترجیح می‌دهند در مورد گسترش قدرت و نفوذ ایران در منطقه از قبول حقیقت فرار کنند. اکنون همه حکومت‌های میانه‌روی خاورمیانه قبول می‌کنند که ایران یک تهدید واقعی علیه حیات اسرائیل است و این تهدید با دست‌یابی به یک بمب اتمی به واقعیت می‌رسد.»

لیبرمن اضافه کرده است: «امروز هر فاجعه‌ای که در سوریه اتفاق می‌افتد به خاطر ایران است. بدون حمایت رژیم ایران، حزب‌الله وجود خارجی ندارد. درنتیجه برداشتن تحریم‌ها در چارچوب توافق هسته‌ای، حمایت ایران از حزب‌الله بیشتر و گسترده‌تر هم شده است. ما می‌دانیم که حتی بدون کمک آمریکا چگونه از خود در مقابل تهدیدات ایران و حزب‌الله دفاع کنیم.»
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com