Monday, Oct 16, 2017

صفحه نخست » مرگ کودک ۴ ساله در شلیک پلیس به سوی قاچاقچیان در دزفول

Police_Iran.jpgفرمانده انتظامی شهرستان دزفول از مرگ کودک ۴ ساله در تعقیب و گریز پلیس با قاچاقچیان در این شهرستان خبرداد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا، سرهنگ الهامی با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی درخواست شهروندان یکی از محلات شهر دزفول از لوث فروشندگان موادمخدر و افراد شرور، موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

الهامی افزود: پس از بررسی‌های لازم و اخذ حکم قضایی اجرای طرح پاکسازی محله به اجرا گذاشته شد.

وی گفت: در حین اجرای طرح پاکسازی، افراد شرور به محض رویت ماموران جهت فراری دادن فروشندگان موادمخدر با ماموران درگیر شدند.

الهامی در ادامه افزود: عوامل انتظامی با توجه به شرایط عملیات، پس از تعقیب وگریز متهم، جهت دستگیری فرد شرور و فروشنده مواد مخدر اقدام به تیراندازی به سمت لاستیک خودروی متهم در حال فرار می‌کنند که متاسفانه تیر پس از برخورد با خودرو، کمانه کرده و به کودک خردسال اصابت می‌کند.

فرمانده انتظامی دزفول با بیان اینکه ماموران به محض مطلع شدن از تیر خوردن کودک خردسال وی را به بیمارستان منتقل کردند، افزود: علیرغم سرعت عمل ماموران در انتقال مجروح به بیمارستان، متاسفانه کودک خردسال بعلت جراحت وارده در بیمارستان فوت می‌کند.

سرهنگ الهامی در خاتمه با بیان اینکه علت تیرخوردگی کودک از سوی پلیس در دست برسی است، افزود: پاکسازی مناطق و محله‌های آلوده به موادمخدر و افراد شرور در دستور کارپلیس قرار دارد و تا رضایت قطعی شهروندان حاصل نشود از هیچ تلاش وکوششی دریغ نخواهیم کرد.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com