Tuesday, Oct 24, 2017

صفحه نخست » جنجال تجاوز سرایدار مدرسه به دختر دانش‌آموز در ارومیه

سایت اروم نیوز نوشت: تصاویری در شبکه های مجازی منتشر شده است که حاکی از حمله اهالی یک روستا به مدرسه دخترانه را دارد که در خبرهای مربوط به آن نوشته شده که خانواده های دانش آموزان به یک مدرسه دخترانه حمله کرده اند به دلیل اینکه سرایدار این مدرسه به یکی از دانش اموز کلاس ششم تجاوز نموده است.

این اتفاق در یک مدرسه دخترانه در روستای اسلام آباد شهرستان ارومیه رخ داده و مردم روستا به مدرسه یورش برده و با معلمین و مسئولان مدرسه درگیر شده اند.

در تصاویر منتشر شده وضعیت درگیری شدید به نظر میرسد چرا که یک خودرو واژگونی شده دیده میشود که مردم در حال شکستن شیشه های آن هستند.

347099_341.jpg

به لطف ظهور شبکه های اجتماعی هر اتفاقی درجای جای ایران و حتی در دور افتاده ترین روستاها رخ دهد به سرعت در شبکه های اجتماعی دست به دست میشود و مسئولان را از این اتفاق باخبر میکنند.

خبرهای کودک آزاری نسبت به خبرها و حوادث دیگر بیشتر در شبکه های اجتماعی منتشر میشوند و خانواده ها باید بیشتر از فرزندان خود مراقبت نمایند و از همه مهمتر اموزش های لازم و مهم را به کودکان خود درباره حفاظت از خود در هنگام آزار جنسی ارائه کنند که کودکان در موقع این چنینی شروع به داد و فریاد کنند و دیگران را با خبر کنند.

347100_972.jpgبه گزارش بی بی سی استانداری آذربایجان غربی اعلام کرد موضوع آزارجنسی مطرح نیست، سرایدار بداخلاقی کرده.

دادستان ارومیه: سرایدار دستگیر شد، مردم خویشتن‌داری کنند

رکنا نوشت: دادستان به ماجرای پیش آمده در مدرسه راه شهدای ارومیه واکنش نشان داد.

حبیبی، دادستان ارومیه در پی ماجرای پیش آمده در مدرسه راه شهدا گفت: طبق شکایت شخصی مبنی بر مزاحمت دخترش توسط سرایدار مدرسه رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

دادستان ارومیه خاطرنشان کرد: یک عده از مردم احساساتی شدند و شیشه های مدرسه را خرد کردند، متاسفانه بدون رعایت قانون این اقدامات ناپسند را انجام دادند.

وی اضافه کرد: پلیس و دادگستری با این فرد برخورد می کند و دستور قضایی صادر و این فرد بازداشت شده است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربابجان غربی هم گفت: شهروندان مواظب باشند که عده‌ای از این موضوع در پی سوءاستفاده نباشند چون هیچ تجاوزی صورت نگرفته است.

وی ادامه داد: شواهد اولیه و ابتدایی ماجرا حاکی است سرایدار مدرسه بداخلاقی کرده است ولی آزار جنسی نیست. با حضور به موقع مسئولان و مأموران انتظامی اقدامات قانونی انجام شده است.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com