Thursday, Oct 26, 2017

صفحه نخست » جزئیات قتل یک روحانی در تهران، مقتول دانشجوی دکترای الهیات بود

xs5rc52_small.jpgروحانی‌ای که بعدازظهر امروز توسط یک متهم سابقه‌دار در مقابل متروی خمینی مورد ضربات چاقو قرار گرفت و به قتل رسید، دانشجوی دکترای الهیات بود.

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاهخبرنگارانپویا؛ ساعت 6 بعدازظهر امروز مأموران کلانتری 113 بازار در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت خبر قتل یک روحانی را اعلام کردند.

تحقیقات اولیه حاکی از آن بود که مقتول یک روحانی و دانشجوی دکترای الهیات و چهل و پنج ساله بود که با پنج ضربه چاقو توسط یک مرد چهل و سه ساله حدود ساعت 16:50 امروز مقابل در خروجی متروی خمینی (درب خیابان خیام) به‌شدت مجروح شده و پس از انتقال به بیمارستان سینا به‌علت شدت جراحات جان خودش را از دست داده است همچنین ضارب به‌سرعت توسط پلیس بازداشت شده بود.

قاتل این روحانی که دارای سوابق کیفری متعدد از جمله سرقت است، در اظهارات اولیه درباره انگیزه این اقدام به بازپرس امور جنایی تهران گفت: صبح امروز برای حل مشکلات و دریافت حق و حقوق خود به مقابل مجلس رفته اما موفق به ورود مجلس نشدم، سپس به مغازه برادرم رفته و نهار خوردم، در نهایت از مغازه برادرم خارج شدم و تصمیم گرفتم یک نفر را که دارای سمت و مسئولیت است به قتل برسانم.

وی افزود: برای رسیدن به هدفم یک چاقو به‌قیمت 35 هزار تومان خریدم و در خیابان پَرسه زدم تا اینکه به مقابل مترو رسیدم و با دیدن یک روحانی به‌سمت وی حمله‌ور شدم؛ گمان می‌کردم چون مقتول روحانی است، باید دارای سمت و مسئولیت باشد که به وی حمله‌ور شدم.

سرانجام با دستور محسن مدیرروستا؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت پیکر مقتول برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد همچنین تحقیقات از متهم این پرونده ادامه دارد.

قتل یک روحانی بر اثر شلیک گلوله در شیراز

به گزارش ایلنا، سرهنگ کاووس محمدی با تایید این خبر اظهار داشت: روز گذشته خبر قتل یک مرد در شیراز به پلیس اعلام شد. با حضور ماموران در محل قتل مشخص شد مقتول به علت اصابت گلوله جان خود را از دست داده است.

محمدی افزود: براساس اظهارات شاهدان مقتول و قاتل با یکدیگر فامیل بوده و در حالی که مرد میانسال(روحانی) مشغول ایزوگام کردن پشت بام خانه‌اش بود عامل قتل با اسلحه به سوی او تیر اندازی کرد که در نهایت منجر به کشته شدن وی شد.

به گفته محمدی تحقیقات برای دستگیری قاتل متواری آغاز شده است.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com