Thursday, Dec 14, 2017

صفحه نخست » چرایی عذرخواهی علی کریمی از یک حمایت

karimiRouhani_12142017.jpgپارسینه - علی کریمی شاید و البته قطعا صریح‌ترین فوتبالیست ایرانی است که بدون هیچ سانسوری همیشه نظراتش را بیان کرده و به دنبال خودسانسوری یا مصلحت اندیشی نیست.

کریمی در تازه ترین صحبت های خود درخصوص گران تر شدن عوارض خروج از کشور که از 70 هزار تومان به 220 هزار تومان رسیده از دولت روحانی انتقاد کرد و در پایان گفت: « خدایا زودتر سال 1400 را برسان تا این دوره تمام شود ».
البته کریمی در جدیدترین پست اینستاگرامی خود در پاسخ به برخی منتقدین تندرو و البته مخالف روحانی گفت: « همین که ما جرات پذیرش اشتباه را داریم و بابت آن عذرخواهی می کنیم کافی است ».
karimiPashimoon-1.jpgجادوگر که به صراحت بیان و کلام و منتقد بودن شهره است در پست منتشره خود کمی تند رفت و همین بهانه ای شد برای برخی که بدنبال سواستفاده های جناحی و سیاسی خود باشند از پست علی کریمی به عنوان یکی از محبوب ترین چهره های چند دهه اخیر کشور ابزاری بسازند برای تضعیف یک جناح دیگر. جادوگر که بی هیچ لابی، رایزنی، وعده و وعید یا بده و بستانی به حمایت تمام قد از روحانی در انتخابات پرداخته بود حالا خیلی شجاعانه و صریح تر از قبل به اشتباه خود که تند رفتن در نقد مطروحه بوده پرداخته و حتی عذرخواهی هم کرده تا جلوی سو استفاده های سیاسی و حزبی را بگیرد.

حال مسئولین و البته سیاسیون که در کارزار انتخاباتی دست به دامن چهره های ورزشی و هنری شده بودند تا در ستادها و همایش های انتخاباتی حضوری چشمگیر داشته باشند باید دید پاسخ نقدهای محترمانه امثال علی کریمی را خواهند داد یا خیر؟پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com