Monday, Jan 29, 2018

صفحه نخست » ستاره جوان استقلال پس از تصادف شدید در آی‌سی‌یو بستری شد

Mehdi_Ghaedi.jpgایلنا ـ هافبک جوان استقلال در راه بوشهر تصادف شدیدی کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا مهدی قائدی، هافبک جوان استقلال تهران که برای کارهای مربوط به دانشگاهش به بوشهر رفته بود شب گذشته در حادثه رانندگی مصدوم و روانه بیمارستان خلیج فارس شد.

او به همراه برخی دوستانش سوار بر ماشین در حال برگشت از تماشای مسابقات فوتبال ساحلی بود که خودرو آنها در اتوبان امام علی (ع) بوشهر واژگون می‌‌‌‌‌‌شود.

در سانحه واژگونی‌خودرو، به غیر از مهدی قائدی سه نفر دیگر هم در ماشین بوده‌اند. دو نفر جراحات سطحی داشتند که بعد از مداوای سرپایی از بیمارستان ترخیص شدند. یک نفر در آی‌سی‌‌‌‌‌‌‌‌یو است و مهدی قائدی هم به علت خونریزی داخلی به اتاق عمل رفته و بعد از انجام عمل، در آی‌سی‌یو بستری شده است.

آخرین خبر در مورد وضعیت وی نشان می‌دهد خوشبختانه خطر رفع شده است. هم اکنون وی در ای‌سی‌یو این بیمارستان و در زیر دستگاه ونتیلاتور بستری است و با برگشت و طبیعی‌شدن تنفس وی، تا قبل از ظهر امروز از دستگاه جدا می‌شود و می‌تواند تنفس طبیعی داشته باشد.

***

همه چیز درباره آخرین وضعیت مهدی قائدی:
الان درباره بازگشتش به فوتبال نمی‌توان نظر داد

معاون بیمارستان خلیج فارس درباره آخرین وضعیت مهدی قائدی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، مهدی قائدی مهاجم جوان استقلال که بامداد امروز دچار سانحه رانندگی شد در حال حاضر بعد از عملی که پشت سر گذاشت در بیمارستان خلیج فارس بوشهر بستری است. دکتر زارعی معاون درمان و متخصص طب اورژانس بیمارستان درباره آخرین وضعت قائدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایلنا اظهار داشت: فعلا شرایط مهدی قائدی پایدار است. او در بخش مراقبت‌های ویژه هست و همه چیز تحت کنترل مات قرار دارد. بامداد امروز به دلیل خونریزی داخلی به بیمارستان آورده شد و سریعا او را به اتاق عمل بردیم تا جراحی لازم ضورت بگیرد. بعد از عمل به دلیل مسکن هایی که به او زده شده و داروی بیهوشی، هنوز هوشیاری کامل ندارد. ما برای او پمپ درد گذاشتیم. هوشیار نبودن او در این برهه اصلا نگران کننده نیست و طبیعی است.

وی در پاسخ به این سوال که مهدی قائدی چه زمانی مشکلش برطرف می‌شود و می‌تواند فوتبال بزای کند گفت: جئاب دادن به این سوال خیلی زود است. در حال حاضر گفتن اینکه او صد در صد می‌تواند بازی کند یا خیر امکان ندارد اما سی تی اسکنی که مغز او گرفتیم مورد نگران کننده‌ای نداشت.

khgh.jpg

خودرویی که مهدی قائدی در آن بود و به شدت تصادف کرد.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دکتر زارعی در ادامه بیان داشت: به دلیل خواسته پدر و مادر مهدی قائدی از گفتن جزئیات بیماری مریض معذورم اما مشکل آقای قائدی طحال نیست و اصلا طحال ایشان پاره نشده و مشکل او خونریزی داخلی است. خدا را شکر به موقع همه کارها انجام شد و خونریزی به موقع مهار شد.

وی درباره آخرین وضعیت احمدرضا شاکر و شایعه فوت یا مرگ مغزی او گفت: اصلا این مساله صحت ندارد. از رسانه‌ها خواهش می‌کنم از شایعه سازی پرهیز کنند. این آقا هم اکنون وضعیت مساعدی ندارد و هوشیاری‌اش بسیار پایین است اما تیم پزشکی بیمارستان تمام تلاش خود را به کار بسته تا هوشیاری او را به حالت عادی بازگرداند اما شرایط فعلا مساعد نیست.

دکتر زارعی درباره سرنشینان ماشین مهدی قائدی اذعان داشت: تا آنجا که متوجه شدم کلا ۵ نفر بوده‌اند. به جز مهدی قائدی و احمدرضا شاکر یک نفر دیگر هم به بیمارستان آمد که مشکلش حل شد و مرخص شد. یک نفر در همان محل حادثه به صورت سرپایی مشکلش برطرف شده و نفر پنجم هم به بیمارستان تامین اجتمای ارجاع داده شده است.

وی در پایان گفت: الان خیلی زود است بخواهیم درباره اینکه مهدی چه زمانی به بخش منتقل می‌شود یا می‌تواند فوتبال بازی کند صحبت کنیم. فعلا از مردم شریف ایران می‌خواهم که برای سلامتی این دو عزیز دعا کنند.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com