Wednesday, Feb 21, 2018

صفحه نخست » پشت پرده اردوگاه های جهادی جمهوری اسلامی برای کودکان

Basij.jpg

«فصل بیداری»؛ اردوگاه جهادی بسیج برای القای «رزم» و «ایثار» به دانش‌آموزان

- در طول مسیر آنها اسلحه‎ کلاشنیکف به دست می‎گیرند و پشت یک تانک با کمک روحانیون پیش می‎روند و کوماندوهای فرضی آمریکا، اسراییل و انگلیس را دستگیر می‎کنند!

-در این اردوگاه مادران بچه‎ها می‎توانند همراه آنان باشند، دانش‎آموزان یاد می‎گیرند چطور وصیت نامه بنویسند و به جبهه جنگ بروند.

کیهان لندن ـ برای ایدئولوژیست‎های جمهوری اسلامی اهمیتی ندارد که نتیجه‎‌ی شستشوی مغزی کودکان و نوجوانان برای پرورش روحیه اسراییل‎ستیزی و تقویت باورهای ضدآمریکایی در آنها تا چه اندازه در پمپاژ خشونت‎های اجتماعی و ترویج جنگ‌‏طلبی تاثیر دارد که می‌تواند علیه خود نظام نیز به کار گرفته شود.

به کانال خبرنامه گویا در تلگرام بپیوندید

یک به اصطلاح روحانی با لباس رزمی دانش‎آموزان را با پیشانی‎بند و کلاه آهنی و لباس‎های نظامی گشاد از زیر قرآن رد می‎کند

در نظام آموزش و پرورش جمهوری اسلامی از کتاب‎های درسی گرفته تا سخنرانی مدیر و ناظم مدرسه و معلم پرورشی این رویه در دستور کار است و صدا و سیما هم آن را پشتیبانی می‎کند. پس چندان عجیب نیست که به صورت عملی نتیجه‌ی آنچه در مدرسه به ذهن دانش‎آموزان فرو شده در میدان عمل به بازتولید خشونت تبدیل شود.

این بازتولید می‎تواند در یک اردوگاه جهادی باشد و در میدان یک جنگ خیالی علیه آمریکا و اسراییل به عنوان «دشمن» که بودجه آن را سپاه پاسداران و بسیج در جیب می‌گذارند و طرح را با بازی دادن کودکان و نوجوانان پیاده می‌کنند.

یکی دو هفته‎ای است که گروه‎های مختلف دانش‎آموزان پسر خوزستانی را با اتوبوس‎ به بیابان‎های اطراف بیمارستان صحرایی «علی‌بن ابی‌طالب» اعزام می‎کنند تا آنجا در یک اردوگاه از نزدیک با توپ و تانک و اسلحه آشنا شوند، لباس رزم بپوشند و پشت یک نفربر راه بیافتند و به ساختمان‎هایی حمله کنند که مثلاً متعلق به اسراییل و آمریکا است.

گروهی از دانش‌آموزان از میدان مین عبور می‎کنند

خبرگزاری فارس نزدیک به سپاه با انتشار تصاویری از این اردوگاه نوشته هدف از برگزاری این اردو آشنایی بیشتر دانش‌آموزان با ایثار و جهاد و مبارزه و استکبارستیزی است.

شرکت‌کنندگان در این اردو ابتدا اسلحه و لباس تحویل می‎گیرند و سپس در سنگر جزییات عملیات را از فرمانده می‌آموزند و با وسایل نقلیه نظامی سنگین به محل رزم اعزام می‎شوند و طی عملیاتی مقرّ فرضی نیروهای نظامی «دشمن» را فتح کرده و کوماندوهای آمریکا و اسراییل و انگلیس را به اسارت می‌گیرند!

در این بازی خشن، یک آخوند جوان با عمامه سَرَک می‎کشد تا تیم جهادی خود را آماده حمله به دشمن فرضی کند

در این اردو که در محل «اردوگاه جهادی شهدای علم و فناوری» برگزار می‎شود مادران دانش‎آموزان نیز می‎توانند در کنار آنها باشند. نکته‌ی تکان‌دهنده این است که نزدیک به چهل سال پس از انقلاب اسلامی و نزدیک به سی سال پس از پایان جنگ ایران و عراق، به دانش‌آموزان یاد می‌دهند که چطور با نوشتن وصیت‌نامه آماده اعزام به میدان جنگ شوند.

یکی از این اردوگاه‎ها در مهرماه سال ۱۳۹۵ در پارک کوه‌سنگی مشهد برگزار شد که نام آن «شهربازی بچه‌های انقلاب» بود که در رسانه‎های خارجی نیز بازتاب منفی یافت.

حمله به مقر فرضی ارتش آمریکا که پرچم اسراییل هم روی آن قرار دارد
به اسارت گرفتن یک کماندوی انگلیسی
دو عضو خانواده در اردوی جهادی یکی با موهای شرابی و دیگری با چادر مشکی؛ بدون آنکه بدانند این آموزش‌ها چه تأثیری در ذهن و روان فرزندان عزیز آنها خواهد داشت؛ عکس‌های بیشتر در لینک (۱) و لینک (۲)پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com