Friday, Apr 13, 2018

صفحه نخست » گزارش و گفت‌وگو درباره کنفرانس «مدیریت گذار از جمهوری اسلامی» (ویدئو)

gozar.jpg«اتحاد برای دمکراسی در ایران»، روز شنبه و یکشنبه گذشته همایشی را تحت عنوان «مدیریت گذار از جمهوری اسلامی» را در لندن برگزار کرد.

شهریار آهی، محسن سازگارا، علیرضا نوری‌زاده، مهرانگیز کار، عبدالله مهتدی، عبدالستار دوشکی، فریدون احمدی و احمد رافت از جمله شرکت کنندگان در این گردهمایی دو روزه در لندن بودند. از ایران هم محمد نوری زاد، حشمت اله طبرزدی و هاشم خواستار در این کنفرانس به صورت دیجیتالی شرکت کردند. در جریان کنفرانس پیام رضا پهلوی قرائت و فیلم های ویدئویی سخنرانی طبرزدی و هاشم خواستار برای حاضران پخش شد.

به کانال خبرنامه گویا در تلگرام بپیوندید

گزارش کیهان لندن از این کنفرانس را می‌بینید:عبدالله مهتدی: تنها رفرم اقتصادی واقعی در ایران منوط به ایجاد یک تحول بنیادی در ساختارهای سیاسی است.
مهرانگیز کار: حرکت کشاورزان اصفهان در نماز جمعه اعجاب‌آور بود.
حشمت‌الله طبرزدی: برای دوران گذار می‌بایست یک شورای گذار به وجود بیاید که با تلاش‌های خود بتواند اعتماد عمومی و اعتماد بین‌المللی را به عنوان آلترناتیو جلب کند.
مجتبی واحدی: اصلاح‌طلبان به نگرانی‌های مردم مطابق خواسته‌ها و منافع حکومت دامن می‌زنند. باید به مردم گفت که این اصلاح‌طلبان نگران سوریه‌ای شدن ایران نیستند. ایران سوریه شده!
هایده توکلی: مهم‌ترین موضوع شنیدن صدای مردم و مطالبات آنهاست که مدیریت گذار می‌بایست پیرامون آن شکل بگیرد.
عبدالستار دوشوکی: گروه‌های اتنیکی و سراسری باید نگرانی مردم را درباره امکان سوء استفاده از جنبش‌های اتنیکی از بین ببرند.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com