Friday, Jun 8, 2018

صفحه نخست » یونایتد پرس اینترنشنال: رهبران ایران در شرایط اضطراری هستند

rahbaran_060718.jpgایران اینترنشنال - یونایتد پرس اینترنشنال در گزارشی (+لینک) روز پنج‌شنبه ۱۷ خرداد‌ماه می‌نویسد رهبران مذهبی ایران متوجه اوضاع اضطراری کشور شده‌اند و برای نجات حکومت‌شان به چاره‌جویی افتاده‌اند.

یونایتد پرس می‌نویسد که تلاش‌های نیم‌بند کشورهای اروپایی برای زنده نگه داشتن توافق هسته‌ای پس از خروج آمریکا از آن، هیچ‌گاه احتمال بخت موفقیت نداشت. شرکت‌های اروپایی نمی‌خواهند ریسک خشم وزارت خارجه آمریکا را با نادیده گرفتن تحریم‌های آن به‌جان خود بخرند.

اکنون که این تحریم‌های سخت شروع به ضربه زدن به اقتصاد ایران کرده است، رژیم این کشور دکمه چراغ خطر را برای نجات خود زده است.

بر اساس این گزارش، سخنان هفته گذشته محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی خطاب به اروپاییان که گفته بود آن‌ها بایستی ضررهای ایران از خروج آمریکا از برجام را جبران بکنند، و هم‌چنین تهدیدات آیت‌الله خامنه‌ای در مورد از سر گیری غنی‌سازی اورانیوم و انتقاد او از کشورهای اروپایی، در راستای این واهمه حکومتیان از سرنوشت توافق هسته‌ای است.

به کانال خبرنامه گویا در تلگرام بپیوندید

یونایتد پرس می‌افزاید، اما کشورهای اروپایی باید چشمان خود را بر روی واقعیات باز کنند. زیرا حکومت فاسد و بیرحم ایران هرگز سیاست‌های خود را تغییر نخواهد داد. آن‌ها هرگز از حمایت از تروریسم بین‌المللی دست نخواهند کشید و به فعالیت‌های خود در خاورمیانه پایان نخواهند داد.

اروپایی‌ها به‌جای تلاش برای یافتن یک بسته پیشنهادی برای تشویق رهبران ایران به ماندن در توافق هسته‌ای، می‌بایستی از مردم ایران برای گذر از این حکومت استبدادی و ساختن کشوری دموکراتیک و خوشبخت و پیوستن آن به خانواده ملل جهانی پشتیبانی کنند.
از سایت های دیگر


افشاگری از پشت پرده واحد سری نیروهای قدس سپاه
مسابقه بزرگ استعدادیابی "پرشینز گات تلنت" کانال ام بی سی با جایزه ۱۰۰ هزار یورویی
قیمت روزانه ارز، دلار، یورو و پوند

پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2019 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com