Friday, Jan 25, 2019

صفحه نخست » حامیان محسن چاوشی چرا همه آقازاده و حکومتی هستند؟

chavoshi_012519.jpgمهتاب آباء / ایران بریفینگ

سرمایه‌گذاران سال‌های اخیر محسن چاوشی که اغلب قطعاتی با مضمون زخم و غم و تنهایی و آزادی می‌سازد، یا آقا زاده هستند یا سپاه پاسداران در سازمان اوج و یا صداوسیما.

چاوشی در شرایطی روز گذشته خبر همکاری دوباره‌اش با یک آقازاده دیگر را مطرح کرده، که در روزهای اخیر، پستی هم به‌مناسبت تولد فرهاد مهراد منتشر کرده.

حضور آقازاده‌های سیاسی در حوزه‌های مختلف فرهنگی طی سال‌های گذشته نمود پیداکرده است، این جریان در حوزه موسیقی نیز فعالیت گسترده‌ای دارد.

روزگار ما گویی روزگار آقازادگان است. آقازادگانی که به پشتوانهٔ جایگاه‌های پدرانشان یک‌شبه رهِ صدساله را می‌پیمایند. آقازادگانی که خود را گویی صاحبِ همه‌چیز می‌دانند و به هر گوشه‌ای که بخواهند سرک می‌کشند. در این راه جز داراییِ مالیِ پدرانشان و البته نفوذ پدرانشان در سیستم پشتوانه‌ای ندارند.

بسیاری از این آقازادگان کارشان به‌جایی رسیده که دیگر اهل پنهان‌کاری و در پرده ماندن نیستند و آشکارا به آقازادگی می‌پردازند.

در این میان هستند آقازادگانی که هنوز می‌خواهند در پشت پرده‌ها باشند و شاید مهم‌ترین علتش، لطمه نخوردن به جایگاه پدر باشد.

از وقتی آلبوم «امیر بی‌گزند» منتشر شد، نامِ سیدهادی حسینی به‌عنوان تهیه‌کننده، در کنار محسن چاوشی قرار گرفت. حسینی تهیه‌کنندهٔ آخرین اثر محسن چاوشی هم هست؛ یعنی آلبوم «ابراهیم» باآن‌همه حاشیه و ماجراهایی که داشت؛ حاصل سرمایهٔ سیدهادی حسینی است.

آلبوم «ابراهیم» منتشر شد و تب‌وتاب و حاشیه‌هایش هم فروکش کرد. شاید اکنون زمان مناسبی باشد تا این پرسش را مطرح کنیم که؛ تهیه‌کننده آلبوم‌های «امیر بی گزند» و «ابراهیم» کیست و از کجا وارد عرصه موسیقی شده است؟ حسینی چقدر در کار تهیه کنندگیِ موسیقی تجربه و سابقه دارد و سرمایه‌اش را از کجا آورده است؟

آشنایی با سیدحمید حسینی پدرِ سیدهادی حسینی

سیدحمید حسینی پدرِ هادی داماد شیخ محمد هاشمیان، امام جمعه اسبق رفسنجان است. مرحوم هاشمی رفسنجانی دایی همسر اوست. او برای انتخابات دوره نهم مجلس از رفسنجان نامزده شده بود که رد صلاحیت شد.

او از فعالان اقتصادی در عرصه صادرات و واردات بوده و رئیس سابق کمیسیون اصل ۴۴ و کسب‌وکار اتاق بازرگانی ایران بوده و سه دوره عضو هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی بوده است.

سید حمید حسینی دبیر کل اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق است. جالب است بدانید که عراق ازجمله کشورهایی است که بیشترین حجم مبادلات تجاری را با ایران دارد.

ضمن آنکه برادر ایشان و عموی هادی، سیدمحمد حسینی، وزیر ارشاد دورهٔ احمدی‌نژاد بوده است.

از سوی دیگر چاوشی امروز با انتشار تصویری از خال‌کوبی سرش، از همکاری دوباره با هادی حسینی در آلبوم تازه گفته است و بالاخره این‌که این موزیسین، در روزهای گذشته، پستی هم به مناسبت تولد آقای فرهاد مهراد منتشر کرده: بی‌خیال چاوشی، ما می‌دانیم که آقای فرهاد مهراد، چطور زندگی و کار می‌کرد...Copyright© 1998 - 2021 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com Cookie Policy