Monday, Jan 28, 2019

صفحه نخست » عرب نیوز: حکومت ایران فعالیت‌های جاسوسی خود را افزایش داده است

sepah.jpgایران فردا ـ روزنامه عرب نیوز می‌نویسد حکومت ایران در ماه‌های اخیر فعالیت‌های جاسوسی خود در کشورهای همسایه را افزایش داده است.

عرب نیوز می‌نویسد: «رهبران ایران مدام از این صحبت می‌کنند که کشورهای منطقه نباید در امور داخلی ایران دخالت کنند و سیاست‌های منطقه‌ای آن در سوریه را به نقد بکشند. اما یک‌چنین حرف‌هایی تنها تبلیغاتی است که فعالیت‌های واقعی رژیم ایران را لاپوشانی کند. زیرا علاوه بر ماجراجویی‌های نظامی حکومت ایران در خاورمیانه و دخالت‌هایش در امور داخلی کشورهای منطقه، جاسوسان این رژیم اکنون فعالیت‌های خود در عرصه‌های سیاسی- اجتماعی، مذهبی و اقتصادی کشورهای همسایه را نیز افزایش داده‌اند.

این فعالیت‌ها تنها محدود به کشورهای خاورمیانه نیست و شامل کشورهای اروپایی و آمریکا نیز می‌شود.

ماه گذشته وزارت دادگستری آمریکا مجید قربانی و احمدرضا دوستدار دو ایرانی- آمریکایی را به اتهام جاسوسی از مراکز یهودیان و اسرائیل و سازمان‌های مخالف حکومت اسلامی دستگیر کرد. فعالان سیاسی ایران در آمریکا می‌گویند سپاه قدس مأموریت دارد برای گسترش نفوذ و ایدئولوژی حکومت ایران وابستگان به‌خود در میان جمعیت ایرانیان در تبعید را به‌خدمت بگیرد.» [لینک به اصل مطلب]Copyright© 1998 - 2022 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy