Sunday, Jan 27, 2019

صفحه نخست » بهترین سرمربی آفریقا جایگزین کی روش؟ + تصویر

newCoach_012819.jpgهروه رنارد تماشاگر ویژه بازی ایران مقابل ژاپن بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم ملی ایران با شکست مقابل ژاپن از جام ملت های آسیا حذف شد تا حسرت قهرمانی در قاره کهن باز هم برای یوزها بماند. پس از پایان بازی، کارلوس کی‌روش در میان خبرنگاران و البته در صفحه اینستاگرام خود از تیم ملی ایران خداحافظی کرد و برای فوتبال ایران آرزوی موفقیت کرد. بنابراین به نظر می رسد سرمربی پرتغالی دیگر جایی در تیم ملی ندارد و فدراسیون باید به دنبال جانشینی برای او باشد. تصمیمی که زودتر از همیشه اتخاذ شده است.

هروه رنارد، سرمربی تیم ملی مراکش که چندی پیش به عنوان بهترین سرمربی آفریقا در سال 2018 انتخاب شد، در ورزشگاه حضور داشت. او از نزدیک بازی ایران مقابل ژاپن را تماشا کرد. آن هم از جایگاه ویژه و در کنار ابراهیم شکوری، دبیر کل فدراسیون فوتبال و امیررضا خادم، معاون وزیر ورزش. حضور این سرمربی فرانسوی الاصل که سابقه قهرمانی در جام ملت های آفریقا را دارد، شایعات جدیدی را به نیمکت تیم ملی ایران رسانده است.

5130356.jpgبا توجه به اخباری که پیرامون جدایی او از مراکش وجود دارد، حضور او روی نیمکت ایران غیرممکن به نظر نمی رسد.Copyright© 1998 - 2021 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com Cookie Policy