Friday, Jul 12, 2019

صفحه نخست » سوفیا لورن و بابک کریمی در «زندگی در پیش رو» همبازی می‌شوند

Sofia_071219.jpgرادیو فردا - سوفیا لورن، ستاره مشهور و کهن‌سال ایتالیایی، بار دیگر در برابر دوربین قرار می‌گیرد تا اولین فیلم بلندش در یک دهه اخیر را بازی کند.

به‌ گزارش مجله ورایتی، سوفیا لورن ۸۴ ساله قرار است در فیلمی به‌ کارگردانی پسرش، ادواردو پونتی، بازی کند که اقتباسی است از رمان «زندگی در پیش رو»، اثر رومن گاری، نویسنده مشهور فرانسوی.

ادواردو پونتی به ورایتی گفته است که مادرش روزانه ده ساعت کار می‌کند و نقش‌آفرینی او در این فیلم «باعث شگفت‌زدگی تماشاگران خواهد شد».

نقشی که سوفیا لورن قرار است در این فیلم بازی کند، «مادام رُزا»، یکی از شخصیت‌های اصلی رمان رومن گاری، نام دارد که پیش از این در سال ۱۹۷۷ نیز سیمون سینیوره آن را بازی کرده و به‌ خاطر آن تحسین شده بود.

اقتباس قبلی از رمان «زندگی در پیش رو»، به‌کارگردانی موشه میزراهی، در سال ۱۹۷۸ موفق شد جایزه اسکار بهترین فیلم غیرانگلیسی‌زبان را کسب کند.

داستان این رمان که رومن گاری آن را در سال ۱۹۷۵ منتشر کرد و برنده جایزه گنکور فرانسه هم شد، از زبان کودکی به نام محمد (مومو)، از بازماندگان هولوکاست، درباره زندگی‌اش در جوار یک پیرزن سابقاً فاحشه خوش‌قلب روایت می‌شود.

👈مطالب بیشتر در سایت رادیو فردا

به‌گزارش خبرگزاری ورایتی، نام بابک کریمی، بازیگر فیلم «فروشنده» از ایران نیز در کنار سوفیا لورن در میان بازیگران این فیلم به چشم می‌خورد.

ادواردو پونتی با اشاره به اقتباس موشه میزراهی از این رمان گفته است که فیلم او تفاوت‌های آشکاری با فیلم میزراهی خواهد داشت و برخلاف اقتباس قبلی، داستان فیلم از زاویه‌دید «مومو» روایت خواهد شد.

ادواردو پونتی که از تهیه‌کنندگان مطرح سینمای ایتالیاست و پیش از این دو بار دیگر هم به‌ عنوان کارگردان با مادرش همکاری کرده است، خبر داده که فیلم تازه‌اش، در ماه مارس ۲۰۲۰ آماده نمایش خواهد شد.

رمان «زندگی در پیش رو» اثر رومن گاری در ایران نیز از آثار محبوب خوانندگان ایرانی است که نسخه جدید ترجمه لی‌لی گلستان از آن، سال گذشته، پس از ده سال توقیف، با سانسور مجدد روانه بازار کتاب ایران شد.Copyright© 1998 - 2020 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com