Monday, Aug 5, 2019

صفحه نخست » آمریکا برای «گرگ ایرانی» روادید صادر نکرد

BB_080519.jpgرادیو فردا - روزنامه آمریکایی «نیویورک پست» خبر داده که واشینگتن درخواست روادید هادی چوپان، بدن‌ساز معروف ایرانی که شهرت جهانی دارد، را رد کرده است.

هادی چوپان ۳۱ ساله بدین ترتیب قادر نخواهد بود در مسابقات «آقای المپیا» که قرار است ماه آینده در لاس‌وگاس برگزار شود، شرکت کند.

درخواست روادید این ورزشکار در حالی رد شده که نام وی در سایت مسابقات «آقای المپیا» به عنوان یکی از شرکت‌کنندگان درج شده بود. این مسابقات به عنوان «سوپرباول» بدن‌سازان جهان معروف است و راه را برای معروفیت کسانی چون آرنولد شواتزنگر باز کرده که هفت بار برنده این مسابقات شده است.

هادی چوپان ماه گذشته برنده مسابقه فدراسیون بین‌المللی بدن‌سازی در ونکوور کانادا شد:

«نیویورک پست» نوشته است: هادی چوپان که طرفدارانش او را «گرگ ایرانی» لقب داده‌اند، ماه گذشته برنده مسابقه فدراسیون بین‌المللی بدن‌سازی در ونکوور کانادا شد و هیچ مشکلی در زمینه دریافت روادید کانادا نداشت.

👈مطالب بیشتر در سایت رادیو فردا

دونالد ترامپ در سال ۲۰۱۷ با امضای یک فرمان اجرایی اتباع چند کشور از جمله ایران را در فهرست ممنوعیت ورود به خاک آمریکا قرار داد.Copyright© 1998 - 2023 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy