Monday, Sep 16, 2019

صفحه نخست » مسئولین جمهوری اسلامی بگویید ما را چی فرض کرده اید؟

khanjar_091419.jpgتهدید حوثی های یمن: ممکن است از برجام خارج شویم! (م. حسنی - خبرنامه گویا)

جمهوری اسلامی این روزها هر کاری که میخواهد انجام دهد ولی مسئولیت آنرا بعهده نگیرد از نام حوثی های بدبخت یمنی استفاده می کند. گاهی این استفاده از برگ حوثی ها شباهت به طنز دارد.

آخر پدر آمرزیده! حوثی بدبخت فلک زده با اون لنگ و خنجرش چگونه می تواند از فاصله نهصد کیلومتری یا هزار کیلومتری تاسیسات نفتی آرامکو را که در نزدیکی سواحل ایران است را مورد هدف قرار بدهد؟

چند ماه پیش وقتی خبر حمله به نفتکش ها در خلیج فارس منتشر شد گفتند کار حوثی ها بود. بعد معلوم شد که قایق سپاه به نفتکش منفجر شده نزدیک شده و مین های مخصوص را به بدنه کشتی چسبانده اند.

جالب است زمانی که حتی فیلم آن هم منتشر شد، باز برخی از کارشناسان عاشق جمهوری اسلامی زیر بار ان نرفتند و هنوز می گویند کار حوثی ها بوده چون حرف مرد یک کلام است!

من فکر کنم اگر همینطور پیش برود در روزهای آینده تیتر خبر خبرگزاری ها اینگونه باشد:

  • حوثی ها مکرون را تهدید کردند که اگر ان پانزده میلیارد دلار را ندهی از برجام خارج میشویم

  • رئیس جمهور سابق حوثی ها اعلام کرد: تکرار می کنم! در انتخابات حضور پرشکوه و داشته باشید و مشت محکمی به دهان استکبار بزنید.

  • رهبر حوثی ها در سخنرانی هفتگی خود با ذوب شدگان بسیجی اعلام کرد: ما نه جنگ می کنیم و نه مذاکره

  • وزیر آموزش پرورش حوثی ها اعلام کرد یارانه ها بزودی به حساب واجدین شرایط واریز میشود بغیر از بهائیان

  • وزیر فدراسیون فوتبال حوثی های یمن اعلام کرد ورود خانم ها به استادیوم آزادی مغایر قانون اساسی حوثی هاست

  • آیت الله مکارم حوثی یمینی خواستار افزایش بودجه شهر قم و صنعا شدند

خداییش، یکنفر از قول ما به مسئولین جمهوری اسلامی بگوید ما را چی فرض کرده اید؟

ما که مثل اروپایی ها و امریکایی ها نیستیم که بتوانید فریب بدهید. ما قرنهاست که با جماعت آخوند و ملا زندگی کرده ایم و زیر و بم حقه های آخوندی را میدانیم. پس لطفا طوری خالی ببندید که اینقدر تابلو نباشد.

ما با حکومتی سر و کار داریم که در حرم امام رضا بمب منفجر کرد و آنرا به مجاهدین نسبت داد.

ما با رژیمی سر و کار داریم که تعدادی از مردم بی گناه را آنقدر زیر بازجویی تحت فشار قرار داد تا مسئولیت ترور دانشمندان اتمی را بعهده گرفتند.

ما نوار ویدئویی بازجویی همسر سعید امامی را دیده ایم که چگونه او را مجبور میکردند تا به ارتباط نامشروع با دیگران اعتراف کند.

آقایان و خانم های خبرنگار رسانه ها!

گوش ما از این همه دروغ های جمهوری اسلامی پر شده لطفا به شعور ما توهین نکنید.Copyright© 1998 - 2020 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com