Thursday, Oct 1, 2020

صفحه نخست » ترامپ و همسرش به کرونا مبتلا شدند

trump_093020.jpgرادیو فردا - ساعتی پس از آن که رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد به دنبال مثبت شدن تست کرونای هوپ هیکس، دستیار خود، باید خود را قرنطینه کند، دونالد ترامپ خبر داد که خود و همسرش نیز به کرونا مبتلا شده‌اند.

دونالد ترامپ در توییتی نوشته بود که به دنبال مثبت شدن تست کووید ۱۹ هوپ هیکس، او و ملانیا ترامپ، همسرش، تست کرونا داده‌اند و منتظر نتیجه تست خود هستند.

رئیس جمهوری آمریکا در این توییت تاکید کرده بود که او همسرش فرایند قرنطینه را آغاز می‌کنند.

حال آقای ترامپ در توییتی دیگر خبر داده است که تست کرونای خود او و ملانیا، همسرش، نیز مثبت شده است.

او در این توییت نوشته است که به اتفاق همسرش قرنطینه را فورا آغاز می‌کند و «ما با هم بر این بیماری فائق خواهیم شد».

در همین حال برخی از منابع خبری در آمریکا این احتمال را مطرح کرده‌اند که مایک پنس، معاون دونالد ترامپ، نیز باید به قرنطینه برود، چرا که او در دو روز گذشته همراه آقای ترامپ بوده و احتمال مثبت شدن تست او نیز هست.

👈مطالب بیشتر در سایت رادیو فردا

یک منبع مطلع کاخ سفید پیشتر اعلام کرده بود که تست کرونای هوپ هیکس، یکی از مشاور ارشد رئیس جمهوری آمریکا مثبت اعلام شده است.

به گزارش رویترز، هوپ هیکس سه‌شنبه به همراه دونالد ترامپ و دیگر مقامات ارشد کاخ سفید با هواپیمای ریاست جمهوری، «ایر فورس وان»، به محل مناظره انتخاباتی ریاست جمهوری در کلیولند اوهایو رفته بود.

در همین زمینه٬ تصاویر تلویزیونی نشان می‌دهد که هوپ هیکس در هلی‌کوپتری که دونالد ترامپ را از کاخ سفید برده، هم همراه رئیس جمهوری آمریکا بوده است.

خبرگزاری آسوشیتدپرس هم می‌گوید٬ هوپ هیکس یک دستیار نزدیک دونالد ترامپ است و در بسیاری از سفر همراه رئیس جمهوری آمریکا بوده است.

در همین حال برخی از گزارش ها حاکی است که هوپ هیکس پس از کلیولند اوهایو به همراه رئیس جمهوری آمریکا برای شرکت در یک گردهمایی انتخاباتی به مینه‌سوتا رفته بود. طبق این گزارش، هوپ هیکس چهارشنبه به هنگام بازگشت به واشینگتن علائم بیماری کووید ۱۹ داشت.

هوپ هیکس هم اکنون در منزل در قرنطینه است.

پیش از این نیز شماری از دستیاران ارشد دونالد ترامپ نیز به کرونا مبتلا شده بودند، اما رئیس جمهوری آمریکا خود را قرنطینه نکرده بود.

براساس دستورالعمل مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) در آمریکا کسانی که در معرض ویروس کرونا یا فردی مبتلا به این ویروس قرار گرفته‌اند باید به مدت ۱۴ روز خود را قرنطینه کنند..Copyright© 1998 - 2022 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy