Thursday, Jun 17, 2021

صفحه نخست » جمیله علم الهدی: استبداد جنسی یکی از راه‌های باز شدن پای استکبار است

entekhab17.jpgایسنا: همسر حجت الاسلام و المسلمین رئیسی با بیان اینکه کاسبان تفرقه به دنبال ایجاد تفرقه بین مردم هستند، گفت: مردم یکپارچه و متحد هستند.

«جمیله علم الهدی» شب گذشته در گردهمآیی بزرگ حامیان رئیسی در استان یزد با تقدیر از حضور پرشور مردم یزد در این مراسم، اظهار کرد: دکتر رئیسی به دعوت مردم آمدند و گروه‌های مختلف مردمی از ایشان برای حضور در این عرصه دعوت کردند.

وی تصریح کرد: دلیل آمدن ایشان در این عرصه مردم بودند و الان هم اگر حمایت مردم باشد امکان تشکیل دولت را دارند و مردم و همان‌هایی که از ایشان دعوت کردند شامل اساتید، علما، اقشار مختلف مردم و نمایندگان آنها باید در این عرصه مشارکت داشته باشند.

همسر رئیسی خاطرنشان کرد: از همه مردم یزد که در این ساعات پایانی تبلیغات همچنان در حال زحمت کشیدن هستند تشکر و قدردانی دارم و از افرادی که به هر خانه یک ستاد عمل کردند کمال سپاسگزاری را دارم.

علم الهدی با تاکید بر این که مطمئنا مردم این کار را برای انقلاب و حفظ آن کردند گفت: امیدوارم صاحب این انقلاب به مردمی که در این عرصه وظیفه خود را شناخته و به آن عمل می‌کنند اجر زیادی عطا کند.

وی شهر یزد را نماد همزیستی و وحدت معنوی دانست و گفت: کل ایران همزیستی بین ادیان و اقوام را در طول تاریخ داشته و از همینجا عرض می‌کنم که کاسبان تفرقه به دنبال تفرقه بین مردم هستند غافل از اینکه مردم ایران به ندای حضرت امام گوش می‌کنند که بر وحدت تاکید کردند.

همسر رئیسی خاطرنشان کرد: همه مردم ایران می دانند که دشمن با تفرقه بین اقوام، گروه‌های مختلف و ادیان قصد حاکمیت خودشان را دارند گفت: بزرگترین اصل ما اصل وحدت است و باید بر این اصل بایستیم و همه ما شامل اصولگرا و اصلاح‌طلب باید بر وحدت ایستادگی کنیم و مراقب باشیم که مزدور بیگانه نباشیم.

علم الهدی خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال ایجاد تفرقه بین ماست، مگر اصلاح‌طلبان به دنبال ایجاد اصلاح در جامعه نیستند، پس باید بدانیم که اولین اصل اصلاح‌طلبی و اصولگرایی وحدت است و بدانیم که تفاوتی که قرآن کریم آن را به رسمیت شناخته از نزاع و تفرقه کاملا جداست.

وی با تاکید بر اینکه امتیاز بزرگ دکتر رئیسی این است که خود را سرباز رهبری می‌داند، خطاب به همه بانوان افزود: همه بانوان می‌دانند که استبداد جنسی یکی از راه های باز شدن پای استکبار است و در هفت هزار سال فرهنگ ایران زمین هرگز زنان برهنه نبودند و معنویت توسط زنان در خانواده‌ها حاکم می‌شود و صیانت از خانواده و سلامت آن توسط زنان اتفاق می‌افتد از حجاب و عفاف خود حفاظت کنند.Copyright© 1998 - 2021 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com Cookie Policy