Wednesday, May 18, 2022

صفحه نخست » واکنش فدراسیون کانادا به مخالفت با بازی مقابل ایران

canada_051822.jpgایران وایر - فدراسیون فوتبال کانادا نسبت به صحبت‌های «جاستین ترودو» نخست وزیر این کشور در خصوص بازی ایران و کانادا واکنش نشان داد.

دیروز (سه‌شنبه) جاستین ترودو در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او در مورد واکنش خانواده‌های قربانیان هواپیمای اوکراینی سوال کرده بود، گفت: «این، ایده خوبی نبود. اما مسئولین فوتبال کانادا باید به آن پاسخ بدهند.»

«ساندرا گیج» مدیر دفتر بازاریابی فدراسیون فوتبال کانادا در واکنش به صحبت‌های جاستین ترودو گفته است: «ما در فدراسیون فوتبال کانادا به قدرت ورزش و توانایی آن در گرد هم آوردن افراد با پیشینه‌ها و عقاید سیاسی مختلف برای یک هدف مشترک اعتقاد داریم. ایران یکی از ۳۲ فدراسیون شرکت کننده در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است و فوتبال کانادا همچنان از تمامی پروتکل های بین‌المللی در برگزاری این مسابقه پیروی می کند. ما روی آماده سازی تیم ملی مردان خود برای رقابت در صحنه جهانی متمرکز هستیم.»

تیم ملی فوتبال کانادا در رقابت‌های جام جهانی قطر با تیم‌های ملی بلژیک، کرواسی و مراکش در گروه F قرار گرفته که هیچ یک از این تیم‌ها شباهتی به تیم ملی ایران ندارند.

👈مطالب بیشتر در سایت ایران وایر

خانواده‌های قربانیان هواپیمایی اوکراین این بازی را توهین به کشته‌شدگان این هواپیما که توسط موشک‌های سپاه پاسداران ساقط شد دانسته و خواستار لغو این مسابقه شدند.Copyright© 1998 - 2022 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy