Tuesday, Jun 14, 2022

صفحه نخست » ورود پرهیاهوی تتلو به سفارت ایران

tatello_061522.jpgویدئویی هایی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که امیر تتلو را در سفارت ایران در ترکیه نشان می‌دهد

فرارو- امیر تتلو، خواننده زیر زمینی ساکن ترکیه که شب گذشته به طرفداران اش اعلام کرده بود، به سفارت ایران در استانبول خواهد رفت، ادعای خود را عملی کرد. او گفته بود که پاسپورت اش را احتیاج دارد و برای گرفتن مدارک هویتی خود به سفارت ایران در ترکیه خواهد رفت.

به گزارش فرارو، ویدیو‌های تازه منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که امیر تتلو در میان جمعی از هوادران اش مقابل سفارت ایران در استانبول قرار دارند. چند نفر هم با لباس مشکی او را تا فضای داخلی ساختمان سفارت همراهی می‌کنند.

مراجعه امیر تتلو به سفارت ایران در ترکیه در شرایطی است که روز گذشته محمد امین تقویان، بازپرس دادسرای جنایی تهران اعلام کرده بود، در پی شکایت از برخی سایت‌های شرط‌بندی امیر تتلو، دنیا جهانبخت و ساشا سبحانی به دادگاه احضار شده اند. اما بعید به نظر می‌رسد که سفارت تا پیش از صدور حکم قضایی برای امیر تتلو، اقدامی علیه او انجام دهد.

اطلاعیه کنسولگرای ایران در استانبول درباره تتلو

روابط عمومی سرکنسولگری ایران در استانبول در ارتباط با حضور امیرحسین مقصودلو (تتلو) در کنسولگری ایران در استانبول در صفحه توئیتر اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش ایسنا، در این اطلاعیه آمده است نامبرده امروز چهارشنبه 25 خرداد 1401 با مراجعه به این سرکنسولگری درخواست صدور گذرنامه برای خود کرد که با توجه به نقص مدرک و اصرار ایشان برای مستثنی شدن از برخی بندهای قانونی الزام آور برای صدور گذرنامه، درخواست کتبی مشارالیه عینا جهت اخذ تصمیم لازم به تهران منعکس شد. بدیهی است به محض وصول پاسخ از مرکز اقدامات لازم صورت خواهد پذیرفت.Copyright© 1998 - 2022 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy