Thursday, Jul 28, 2022

صفحه نخست » مامور حراست کنسرت موسیقی را در میانه اجرا تعطیل کرد

concert_072922.jpgرادیو فردا - مامور حراست یک سالن کنسرت گروه موسیقی «کماکان»‌ در تهران را در میانه اجرا تعطیل کرد.

بر اساس ویدئوی منتشرشده در شبکه‌های اجتماعی، اعضای این گروه در حال اجرای کنسرت بودند که یک مامور حراست با ورود ناگهانی به صحنه، خطاب به خواننده گروه می‌گوید: «جمعش کنید، به ما دستور دادند که جمعش کنید.»

این مامور حراست در واکنش به اعتراض خواننده گروه موسیقی کماکان که می‌گوید اجرای این برنامه با مجوز انجام می‌شود می‌گوید: « من به این کارها کاری ندارم.»

درباره جزئیات برگزاری این کنسرت و زمان اجرا و دلایل لغو ناگهانی آن تاکنون اطلاعاتی منتشر نشده است.

بهمن بابازاده، خبرنگار حوزه موسیقی، در توییتی خبر داده است که اجرای این کنسرت توسط «مسئولان حراست کارخانه نوآوری آزادی در شهر تهران» متوقف شده است.

در پی افزایش فشارهای اجتماعی اخیر، چندین کنسرت‌ در هفته‌های اخیر لغو شده است که از آن جمله می‌توان به لغو کنسرت سیروان خسروی، خواننده پاپ در اواخر ماه تیر در اهواز اشاره کرد. در واکنش به این خبر، مدیر کل ارشاد استان خوزستان از ممنوعیت برگزاری کنسرت‌های موسیقی در اهواز تا اطلاع ثانوی خبر داد.

کنسرت پرواز همای، خواننده موسیقی سنتی، نیز روز چهارم مرداد در همدان لغو شد و به این خواننده اجازه برگزاری برنامه در این شهر داده نشد.Copyright© 1998 - 2022 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy