Thursday, Sep 22, 2022

صفحه نخست » صحبت‌های عادل فردوسی پور پیرامون اتفاقات اخیر

عادل فردوسی‌پور با انتشار ویدیویی به اعتراضات اخیر ایران و کشته شدن مهسا امینی واکنش نشان داد و گفت: پاسخ مطالبات مردم، خشونت و قطع کردن اینترنت نیست. مطالبات مردم را بشنوید.

عادل فردوسی‌پور، مجری سرشناس و سابق برنامه ورزشی ۹۰، با انتشار ویدئویی از اعتراضات مردمی اخیر در ایران حمایت کرد و خواستار پاسخ‌گویی حکومت به «مطالبات به‌حق» مردم به جای اعمال «خشونت و محدودیت» علیه معترضان شد.

بر اساس ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی از عادل فردوسی‌پور منتشر شده است، مجری سابق شبکه سوم رادیو و تلویزیون حکومتی ایران ضمن اشاره به درگذشت مهسا امینی و ابراز همدلی با مردم می‌گوید که «صدا و مطالبات به‌حق مردم باید شنیده شود».

عادل فردوسی‌پور تصریح کرده که «پاسخ مطالبات مردم، خشونت و محدودیت نیست» و ایستادگی مردم را در برابر شرایط سخت اقتصادی و محدودیت‌های اجتماعی در چند دهه گذشته ستوده است.

این ویدئو پس از آن منتشر می‌شود که در شبانه‌روز گذشته مسعود کیمیایی و مهران مدیری، دو تن از سرشناس‌ترین چهره‌های سینما و تلویزیون، نیز در ویدئوهایی جداگانه حمایت خود را از اعتراضات مردمی اخیر اعلام کردند.

در روزهای گذشته کاربران شبکه‌های اجتماعی بار دیگر خشم خود را از سکوت شماری از چهره‌های سرشناس و سلبریتی‌ها در قبال رخدادهای جاری در ایران به‌ویژه جان باختن مهسا امینی در بازداشت گشت ارشاد ابراز کرده‌اند.

مجری سابق برنامه ۹۰ نیز از جمله کسانی بود که به دلیل سکوت خود تا پیش از این مورد انتقاد قرار گرفته بود.Copyright© 1998 - 2022 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy