Thursday, Nov 24, 2022

صفحه نخست » ادامه نمک پاشی کی روش و طارمی روی زخم مردم

qt_banner.jpgواکنش امروز گلزن و مربی تیم فوتبال ایران به حواشی اخیر در کنفرانس خبری قبل از بازی با ولز

ایران وایر - کی‌روش به خبرنگار BBC: چرا از ساوت‌گیت در مورد جنگ افغانستان نمی‌پرسی؟

(قابل توجه آقای کی روش، دولت انگليس مردم خودش را نمی کشد)

خبرگزاری تسنیم در پوشش خبری کنفرانس مطبوعاتی «کارلوس کی‌روش» سرمربی تیم فوتبال، پیش از دیدار با ولز، از کنایه‌های این مربی به خبرنگار BBC خبر داد.

رسانه نزدیک به سپاه نوشته است که آقای کی‌روش خطاب به خبرنگار BBC گفته است: «چرا از گرت ساوت‌گیت (سرمربی انگلیس) سوال سیاسی نمی‌پرسی؟ انگلیس مدت‌ها در افغانستان بود؛ چرا از آمریکایی‌ها نمی پرسید که ۲۰ سال در عراق بودند؟ چرا باید این نوع سؤالات را از بازیکنان ایران بپرسید؟»

مهدی طارمی: در مورد سیاست در صفحه مجازی‌ام هرچه بخواهم می‌نویسم

«مهدی طارمی» مهاجم تیم فوتبال، امروز (پنج‌شنبه) در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل ولز به خبرنگاران گفت: «من راجع به مسائل سیاسی، در صفحات مجازی خودم، هر وقت که دوست داشته باشم صحبت می‌کنم.»

او در پاسخ به سوالی در مورد این‌که آیا بازیکنان تیم فوتبال ایران برای خواندن یا نخواندن سرود جمهوری اسلامی تحت فشار هستند نیز گفته است: «شما خبرنگاران کارتان را انجام دهید. گفتم دوست ندارم در مورد مسائل سیاسی اینجا صحبت کنم. ما برای خواندن یا نخواندن سرود زیر فشار نیستیم. نه من و نه هزاران آدم دیگر هیچ چیز را نمی‌توانند تغییر دهند.»

👈مطالب بیشتر در سایت ایران وایر

او مشخص نکرده است که منظورش از «هزاران نفر دیگر» دقیقا چه کسانی هستند که نمی‌توانند «چه چیزی» را تغییر دهند.

ساعاتی پیش از آغاز کنفرانس خبری مهدی طارمی، «وریا غفوری» بازیکن کنونی فولاد و کاپیتان پیشین استقلال از سوی نهادهای امنیتی به دلیل آن‌چه «اهانت به تیم فوتبال ایران» خوانده شده است، بازداشت کردند.Copyright© 1998 - 2023 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy