Wednesday, Nov 30, 2022

صفحه نخست » پیام رسول خادم به مسئولين مجمهوری اسلامی بعد از باخت در مقابل آمریکا

khadem_banner.jpgرسول خادم: چه کردید که مردم از تیم خودشان هم گذشتند؟

ایران وایر - «رسول خادم» قهرمان پیشین کشتی ایران در المپیک و جهان، امروز (چهارشنبه) در صفحه اینستاگرام خود خطاب به مدیران جمهوری اسلامی که آن‌ها را «آقایان رییس» نامیده، نوشته است: «رفتارهای غلط شما در خصوص فوتبال، ما را به اینجا رساند. این چند روز با فوتبال چکار کردید که جماعت معترض این سرزمین، حمایت از باخت تیم ملی را نیز اعتراض به هیات حاکمه بدانند؟»

رسول خادم که زمانی ریاست فدراسیون کشتی ایران را نیز برعهده داشت، در این پست اینستاگرامی، مدعی شده است که ورزش ایران «تلخ‌ترین روزهای» تاریخ خود را سپری می‌کند.

او به پشت کردن مردم به تیم اعزامی به رقابت‌های جام‌جهانی اشاره کرده و نوشته است: «تلخ‌تر از این داریم که برخی از مردم به جایی برسند که از شکست تیم ملی شان از فرط درد و غم و بی توجهی مسوولان به خواسته‌هایشان، شادی کنند؟»

او با پیش‌بینی این‌که به زودی، گناه روی برگرداندن مردم از تیم فوتبال به گردن آن‌که جمهوری اسلامی همواره «دشمن خارجی و فریب خوردگان داخلی و جماعت سلبریتی» نامیده خواهد افتاد، نوشته است: «تیم ملی به‌ویژه در ورزش‌های مردمی و فراگیر به لحاظ اجتماعی، نماد غرور ملی است. چه اتفاقی افتاده که جمعی از مردم معترض از تیم ملی خودشان هم می‌گذرند؟ چه می‌شود که مردمانی از ما حاضر می‌شوند از فرزندان‌ خود نیز بگذرند؟»

👈مطالب بیشتر در سایت ایران وایر

رسول خادم از سال ۱۳۹۷پس از آن‌که در اعتراض به سیاست «ممنوعیت مبارزه با ورزشکاران اسراییلی» از ریاست فدراسیون کشتی ایران استعفا داد، به کارهای خیریه و کمک‌ رساندن به مناطق محروم مشغول است.Copyright© 1998 - 2024 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy