Wednesday, Nov 30, 2022

صفحه نخست » نوشته از "نوع جمهوری اسلامی" سعید عزت‌الهی خطاب به هم‌بازی کشته شده‌اش

hasood_banner.jpgایران وایر - «مهران سماک» ۲۷ساله، شامگاه ۸ آذر ۱۴۰۱ درمحله چراغ‌برق بندر انزلی در ماشین خود و به جرم بوق زدن اعتراضی و شادی برای حذف تیم ملی ایران، از ناحیه سر هدف شلیک مستقیم گلوله نیروهای امنیتی قرار گرفت و کشته شد.

به گفته شاهدان عینی مهران همراه با نامزدش در خودرو بوده که از ناحیه سر توسط رییس نیرو انتظامی بندرانزلی به او شلیک شده است.

ساعاتی پس از انتشار این خبر، برخی از کاربران صفحات اجتماعی، تصویری از دوران کودکی او و هم‌بازی بودن مهران سماک با «سعید عزت‌الهی» بازیکن تیم فوتبال ایران را منتشر کردند.

4455.jpgسعید عزت‌الهی با انتشر این عکس در بخش استوری صفحه اینستاگرامش خطاب به مهران سماک نوشت: «حرف برای گفتن زیاد هست هم تیمی دوران بچگی. اما متاسفانه آدم‌ها این روزها، آن قدر غرق در منیت و حسادت و آشفتگی شدن که حتی گوشی برای گفتن این حس‌ها هم به سختی پیدا می‌شه.»

👈مطالب بیشتر در سایت ایران وایر

سعید عزت‌الهی از بازیکنانی بود که پیش از آغاز رقابت‌های جام جهانی و در اوج روزهایی که نیروهای سرکوب‌گر جمهوری اسلامی در کردستان و بلوچستان، به سوی شهروندان تیراندازی می‌کردند و شماری از مردم ایران را به جرم اعتراضات مدنی می‌کشتند، کنار «مهدی طارمی» و «علی‌رضا جهانبخش» عکس‌هایی خندان و با ژست‌هایی نامتعارف گرفته بود.

در پایان دیدار تیم فوتبال مقابل تیم ملی آمریکا نیز سعید عزت‌الهی از شدت ناراحتی در زمین بازی تا دقایقی طولانی می‌گریست.

سعید عزت‌الهی در بخشی از متند خود خطاب به مهران سماک که به دلیل شادی برای شکست تیم فوتبال مقابل آمریکا به دست نیروهای جمهوری اسلامی کشته شد نوشته است که از شدت ناراحتی این باخت تا زمان نگارش این متن نخوابیده است.

killed.jpgمهران سماک

***

سعید عزت‌الهی در حالی به موضوع «منیت» و «حسادت» اشاره می‌کند که پیش از این برخی از نیروهای ارزشی که با هزینه‌های دولت برای حمایت از تیم فوتبال به قطر رفته بودند، در صفحات اجتماعی خود ادعا می‌کردند چهره‌هایی مانند «علی دایی» و «علی کریمی» به «این تیم» حسادت می‌کنند و نگران صعود این تیم به مرحله بعد هستند.

علی دایی و علی کریمی سابقه بازی در تیم‌های «بایرن مونیخ»، «هرتابرلین» و «شالکه» آلمان را دارند.

سعید عزت‌الهی تاکنون در تیم‌های «وایله بلدکلوب»، «آمکار پرم»، «آنژی مخاچ قلعه» و «الغرافه» به عنوان یکی از لژیونرهای فوتبال ایران بازی کرده است.

سعید عزت‌اللهی با ادبیاتی شبیه به ادبیات جمهوری اسلامی خطاب به مهران سماک نوشته است روزی نقاب «بعضی‌ها» خواهد افتاد تا آن‌ها جواب «مادر داغ‌دار» او را بدهند.

مهران سماک به دلیل بوق زدن و شادی برای شکست تیم فوتبال به دست نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی کشته شده است.Copyright© 1998 - 2024 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy