Wednesday, Feb 1, 2023

صفحه نخست » زن‌کشی در اهواز؛ بهت نزدیکان قاتل و مقتولان

zankoshi.jpgایران وایر - صبح روز یک‌شنبه ۹بهمن‌۱۴۰۱، زن جوان میک‌آپ آرتیستی به نام «زهره (نیلا) لندی» به دست همسرش با گلوله اسلحه کلت کشته شد.

زهره لندی دوماه قبل با یکی از بدنسازان و ورزشکاران شناخته شده پاورلیفتینگ شهر اهواز به نام «علی‌رضا خواجوی» ازدواج کرده بود.

علیرضا خواجوی از ورزشکاران و بدنسازان صاحب نام و شهره شهر اهواز بود و با همسرش نسبت فامیلی داشت.

بر اساس اطلاعات رسیده، علی‌رضا خواجوی حوالی ۸:۳۰ صبح روز دوشنبه ۹بهمن۱۴۰۱ ابتدا همسرش زهره را در خانه محل سکونتشان به قتل رسانده و بعد به منزل مادر همسرش مراجعه کرده است.

این ورزشکار شناخته شده بعد از مشاجره‌ای که منشا آن برای منابع مشخص نشده است، «یحیی لندی»، برادر جوان همسرش را نیز به قتل رسانده و در مراجعت به منزل شخصی‌اش، خود را نیز کشته است.

👈مطالب بیشتر در سایت ایران وایر

زهره و یحیی لندی عمه و عموی علی لندی بودند. نوجوان ۱۵ ساله اهل ایذه که شهریور۱۴۰۰، به دنبال یک حادثه آتش‌سوزی در منزل یکی از همسایه‌ها برای نجات جان یک زن سالمند و دخترش به میان آتش رفت و خودش نیز بر اثر جراحات ناشی از این حادثه جان باخت.

یک فرد آگاه به «ایران‌وایر» می‌گوید:‌ «اصلا باورمان نمی‌شود چنین اتفاقی افتاده. زهره و علی‌رضا عاشقانه همدیگر را دوست داشتند. دوماه قبل هم علی‌رغم مخالفت‌هایی که وجود داشت، با دنیایی علاقه ازدواج کردند. این اتفاق ساعت ۸:۳۰ صبح افتاده در حالی که آخرین استوری نیلا در واتساپ نشان می‌دهد ساعت ۷ صبح با علی ورزش صبح‌گاهی خود را انجام داده‌اند. هیچ‌کس نمی‌داند چه اتفاقی افتاده و ما همه بهت‌زده هستیم.»

به گفته این فرد آگاه، زهره پیش از ازدواج با علی دوبار ازدواج کرده و جدا شده بود: « زهره پیش از ازدواج با علی دو ازدواج ناموفق داشت. زن مستقلی بود و بعد از جدایی از همسر دومش کار و فعالیت می‌کرد. دو ماه قبل علیرغم مخالفت‌های زیاد خانواده علیرضا، آن‌ها با هم ازدواج کردند و علیرضا خیلی او را دوست داشت. ما هنوز هم در شوک هستیم.»

پیکر زهره لندی و برادر جوانش یحیی روز دوشنبه ۱۰بهمن۱۴۰۱ در روستای اجدادی‌شان واقع در «بلوطک لندی» حوالی شهرستان ایذه به خاک سپرده شد.

یکی از نزدیکان این خانواده به «ایران‌وایر» می‌گوید نتایج کالبدشکافی از پیکر علیرضا خواجوی وجود مقدار زیادی ماده روانگردان در بدن او را نشان داده است. این در حالی است که به گواه نزدیکان، علیرضا خواجوی او هیچ نوع اعتیادی حتی مصرف سیگار هم نداشته است.Copyright© 1998 - 2023 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy