Wednesday, May 3, 2023

صفحه نخست » حضور نیمه برهنه سناتور آمریکایی در یک جلسه آنلاین جنجالی شد

senator.jpgبی بی سی - ویدیوی یک سناتور ایالت مینه‌سوتا آمریکا که برای مدت کوتاهی بدون پیراهن در یک جلسه کاری آنلاین در زوم حاضر شده بود به طور گسترده در شبکه‌های اجتماعی پخش شده است.

سناتور کالوین بار از حزب جمهوری‌خواه در حالی که نیمه برهنه در رختخواب بود و عکسی از یک کارتون کودکانه در پس زمینه‌اش قرار داشت، در یک جلسه قانونگذاری حاضر شد. او در این جلسه به آنچه طرح می‌شد رای «مثبت» داد.

این جلسه روز دوشنبه به صورت زنده از یوتیوب در حال پخش بود.

پس از این اتفاق، کلیپی از آن به طور گسترده پخش شد و میلیون‌ها نفر آن را دیدند.

او در زمان رای دادن روی تخت دراز کشیده و پس‌زمینه زوم او تصویری از یک کارتون کودکانه دهه ۱۹۷۰ قرار داشت.

در این ویدیو وایرال شده آقای بار را می‌توان دید که به سرعت دوربینش را خاموش می‌کند.

در توییتر، برخی از او بخاطر «حال و هوا»یش ستایش کرده‌اند، در حالی که برخی دیگر او را به خاطر اینکه به خودش زحمت بلند شدن از تخت برای رای دادن را نداده بود، انتقاد کردند.

آقای بار سال ۲۰۱۶ برای اولین بار به عنوان یکی از اعضای حزب جمهوری‌خواه بعنوان نماینده مجلس نمایندگان از ایالت مینه‌سوتا انتخاب شد.

او در سال ۲۰۲۲ نیز برای سنای ایالت مینه‌سوتا انتخاب شد.

آقای بار اولین قانونگذار مینه‌سوتا نیست که در فضای مجازی به سوژه کاربران تبدیل می‌شود.

در فوریه سال ۲۰۲۱ هم تام ایمر، نماینده جمهوری‌خواه کنگره در یکی از جلسات زوم با فیلتر یک سر شناور وارونه ظاهر شده بود که باعث خنده همکارانش در جلسه شد.

یکی از همکارانش در جلسه به او گفت که «تو سر و ته هستی تام» و او پاسخ داد که نمی‌داند چگونه آن را باید درست کند.Copyright© 1998 - 2023 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy