Friday, Mar 1, 2024

صفحه نخست » سوءقصد به امام جمعه میبد با "یک شیء تیز" + فیلم

hamleh.jpgایران وایر - خبرگزاری رکنا، روز جمعه ۱۱ اسفند، از حمله به سه نیروی شبه‌نظامی بسیج در تهران خبر داده و گزارش کرده وضعیت یکی از این افراد وخیم است.

بر اساس گزارش رکنا، این سه عضو بسیج شمیرانات در دارآباد تهران در حال رفتن به شعبه رأی‌گیری بودند که با سلاح سرد و توسط یک گروه ناشناس مورد حمله قرار گرفتند.

همزمان، رسانه‌ها در ایران از سوء قصد با سلاح سرد به جان علیرضا حسنی، امام جمعه میبد، در محل اخذ رای در این شهر خبر دادند

همشهری آنلاین نوشته «فردی با انگیزه نامعلوم با یک شیء تیز» به علیرضا حسنی حمله کرد که «با دخالت نمازگزاران این سوء قصد ناکام ماند» و مهاجم بازداشت شد.

مرکز سایبری سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی خراسان رضوی هم از برخورد با ۱۱ صفحه اینستاگرامی به اتهام تبلیغ تحریم انتخابات خبر داده است.

بر اساس اعلام این مرکز، ۱۱ صفحه اینستاگرامی که اقدام به «تشویش اذهان عمومی، تبلیغ علیه نظام و تحریم انتخابات» کرده‌اند شناسایی شدند، صفحات آنان مسدود و با آن‌ها برخورد شد.

دادستان انقلاب رضوانشهر در استان گیلان هم اعلام کرد ۶ نفر به اتهام اخلال در نظم شعب رای گیری» در این شهر دستگیر شدند.

👈مطالب بیشتر در سایت ایران وایر

به گزارش ایرنا، هادی نیرومند گفت «یکی از این افراد دهیار روستای پلنگ پاره از توابع بخش مرکزی این شهرستان و چند نفر از لیدرهای نامزد انتخاباتی این شهرستان هستند.»

انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در ایران صبح روز جمعه ۱۱ اسفند، در سایه تهدیدها و وعده‌های مقامات جمهوری اسلامی آغاز شده است.

فراخوان‌های بسیاری برای تحریم این انتخابات از سوی چهره‌های سیاسی و مدنی و نیز تشکل ها و احزاب داخل و خارج از ایران طی روزهای اخیر صادر شده و گزارش‌ها از خلوت بودن شعبه‌های رای‌گیری حکایت دارند.Copyright© 1998 - 2024 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy