Friday, Jun 14, 2024

صفحه نخست » اظهارات جنجالی معصومه ابتکار درباره سقوط بالگرد رئیسی

ebtekar.jpgرویداد ۲۴ | معصومه ابتکار با اشاره به سانحه سقوط بالگرد رئیسی و همراهانش می‌گوید: خطای انسانی باشد یا برنامه‌ریزی و طراحی شده بود؛ درگذشت رئیس جمهور در سانحه هلی‌کوپتر خیلی شرایط را تغییر داد و انسداد را باز کرد.

وی با تاکید بر اینکه باید اجازه می‌دادند نقد منصفانه بشود، می‌گوید: این انسداد باید شکسته شود. حالا هم فرصتی پیش آمد، خداوند مقرر کرد یا آه و ناله مردم سبب شد بالاخره راهی باز شد.

:::

درهمین زمینه:

معصومه ابتکار: مرگ ابراهیم رئیسی باعث گشایش انسدادها شده است

در پادکست بامدادی جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳، چهاردهم ماه میلادی ژوئن، خواهید شنید که چطور تبلیغات نامزدهای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری اسلامی دستمایهه طنز و مچ گیری نامزدهای رقیب و مردم شده است. همینطور خواهید شنید که معصومه ابتکار گفته مرگ رئیسی باعث گشایش انسداد درکشور شده است. جمهوری اسلامی به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفته که برنامه‌های هسته‌ایش را گسترش خواهد داد.

از شما پرسیدیم که صبح جمعه دلخواه و مطلوبتان را توصیف کنید. به پیام‌های شما هم گوش می‌کنیم. برای تماس با برنامه از طریق واتس اپ و تلگرام با شماره 447939484466+Copyright© 1998 - 2024 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy