Thursday, Jun 13, 2024

صفحه نخست » افتخار یکی از کاندیداهای ریاست‌جمهوری: مسیح علی‌نژاد چندین بار در پیج خودش به مواضع من پرداخته

تمجید قاضی‌زاده هاشمی از خودش، به‌خاطر حمله مسیح علی‌نژاد به وی

قاضی‌زاده هاشمی در برنامه میزگرد فرهنگی گفت: مسیح علی‌نژاد چندین بار در پیج خودش به مواضع من پرداخت و به من حمله کرد.

:::

masih.jpgبی بی سی - امیرحسین قاضی‌زاده‌ هاشمی پیش از آن‌ که برای انتخابات ۱۴۰۳ریاست جمهوری اسبش را زین کند، چهار دوره (هشتم، نهم، دهم و یازدهم) در مجلس شورای اسلامی نماینده مردم مشهد بود و هم اکنون رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران است.

آقای قاضی‌زاده هاشمی به عنوان یک سیاستمدار اصولگرا در جریان انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰، مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت. با وجود اینکه از او به عنوان «نامزد پوششی» برای حمایت از ابراهیم رئیسی نام برده می‌شد، از انتخابات انصراف نداد و تا پایان روز رای در رقابت باقی ماند. او با حدود یک میلیون رای، پس از ابراهیم رئیسی، محسن رضایی و عبدالناصر همتی در مرتبه چهارم و آخر قرار گرفت.

حسین قاضی‌زاده هاشمی در آن انتخابات، از آرای باطله که نزدیک به ۴ میلیون بود، کمتر رای آورد.

در آن دوره از انتخابات تعداد نامزدها هفت نفر بودند و سه نفرشان پیش از روز رای‌گیری از ادامه رقابت‌ها انصراف داده بودند.

در زمان اعلام نامزدهای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، منتقدان به شورای نگهبان انتقاد کردند که بر چه اساس و با کدام روند، سابقه اجرایی و مدیریتی آقای قاضی‌زاده هاشمی تایید صلاحیت شده‌ است.

او پس از ناکامی در انتخابات سه سال پیش در دستگاه اجرایی به مقام و منصب رسید و از مجلس شورای اسلامی استعفا کرد و به بنیاد شهید رفت.Copyright© 1998 - 2024 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy