Tuesday, Jul 9, 2024

صفحه نخست » فرمانده یگان امداد نیشابور کشته شد

farmandeh.jpgایران وایر - سروان هادی میرآبادی، فرمانده یگان امداد نیروی انتظامی شهرستان نیشابور در جریان یک درگیری مسلحانه کشته شد.

خبرگزاری تسنیم، روز سه‌شنبه ۱۹ تیر گزارش کرد این درگیری در روستای جیلوی بخش مرکزی شهرستان نیشابور روی داد و در جریان آن هادی میرآبادی جان خود را از دست داد و یکی دیگر از پرسنل نیروی انتظامی نیز مجروح شد.

سرهنگ حسین احمدی، فرمانده یگان انتظامی نیشابور، درباره این رویداد به خبرنگاران گفت، ساعتی قبل تیم‌های یگان امداد و پلیس اطلاعات و امنیت عمومی نیشابور برای دستگیری یک متهم تحت تعقیب وارد عمل شدند. ‌

وی افزود: رویارویی نیروی انتظامی و متهم در یکی از روستاهای شهر نیشابور رخ داد و در این درگیری مسلحانه دو نفر از کارکنان انتظامی مجروح و متهم به همراه سه نفر دیگر مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.

وی افزود با وجود انتقال مجروحان این درگیری مسلحانه به بیمارستان و تلاش پزشکان، سروان «هادی میرآبادی» بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داد.

👈مطالب بیشتر در سایت ایران وایر

فرمانده انتظامی نیشابور اضافه کرد: با توجه به کشف اسلحه و ادوات جرم از مخفیگاه متهم، تحقیقات در این باره ادامه دارد.Copyright© 1998 - 2024 Gooya.com - سردبیر خبرنامه: info@gooya.com تبلیغات: advertisement@gooya.com Cookie Policy