Wednesday, May 24, 2017

صفحه نخست » درگیری تعدادی از هواداران کاندیداهای شورای شهر تبریز، ۳۵ نفر دستگیر شدند

election_mardom_sandough.jpgخبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: در روز برگزاری انتخابات تعدادی از هواداران کاندیداهای شورای شهر بیرون از محل اخذ رای با یکدیگر درگیر که در این راستا ۳۵ نفر به منظور جلوگیری از اخلال در امر انتخابات دستگیر شدند.

حجت‌الاسلام و المسلمین مظفری رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی در گفت‎وگو با خبرنگار گروه حقوقی قضایی خبرگزاری میزان، از مشارکت ۷۰ درصدی مردم در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا خبر داد.

وی ادامه داد: در روز برگزاری انتخابات تعدادی از هواداران کاندیداهای شورای شهر بیرون از محل اخذ رای با یکدیگر درگیر شدند که در این راستا در یک فقره ۲۰ و در یک فقره ۱۵ نفر، جمعا ۳۵ نفر دستگیر شدند.

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی تصریح کرد: این افراد به منظور جلوگیری از اخلال در امر انتخابات و برقراری نظم، دستگیر و تحت نظر قرار گرفتند و در حال حاضر با ضمانت آزاد هستند و دادسرا به جرائمشان رسیدگی خواهد کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مظفری در پایان گفت: یکی از کارکنان ادارات دولتی که با خودروی دولتی بنرهای تبلیغاتی یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری را حمل می‌کرد در شهر تبریز دستگیر شد و تحت نظر بود که در حال حاضر آزاد شده است.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com