Thursday, Nov 23, 2017

صفحه نخست » انهدام باند جعل عنوان دفتر خامنه‌ای

bazdasht.jpgایلنا ـ با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در ستاد وزارتی و اداره کل اطلاعات استان سیستان و بلوچستان یک باند کلاهبرداری که از طریق جعل عنوان دفتر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و این وزارتخانه اقدام به اخاذی می‌نمود متلاشی و سرکرده اصلی این باند که ماه‌ها متواری بود با هماهنگی مرجع قضایی در تهران دستگیر گردید.

به گزارش ایلنا، سرکرده این باند به هویت میلاد با اجیر کردن چند نفر و ارایه‌ی کارت‌های صوری ضمن معرفی خود به عنوان کارمند وزارت اطلاعات و وابسته به بیت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و دادن وعده‌های مختلف به افراد، از بیش از ۵۰ نفر صدها میلیون تومان در ۱۵ استان کشور کلاهبرداری کرده است.

وزارت اطلاعات همچنین به جاعلین عناوین این وزارتخانه و دفتر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) هشدار داد که با این قبیل پرونده‌ها بدون هیچگونه مماشاتی همچون یک مورد امنیتی برخورد خواهد کرد.

وزارت اطلاعات ضمن تشکر از همراهی دستگاه قضایی و خصوصاً دادستان شهرستان زاهدان در پیگیری این پرونده از مردم خواست تا هر گونه شکایت از وی و یا سوءاستفاده از عنوان این وزارتخانه و دفتر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را فوراً به شماره‌ی ۱۱۳ (ستادخبری وزارت اطلاعات) گزارش نمایند.
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2018 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com