Wednesday, Dec 12, 2018

صفحه نخست » هشدار فرمانده ارتش بریتانیا در مورد جنگ با روسیه و ایران

Nick_Carter.jpgسایت تلویزیون ایران فردا ـ روزنامه دیلی اکسپرس می‌نویسد ژنرال نیک کارتر فرمانده ارتش بریتانیا هشدار داده است که نیروهای نظامی این کشور می‌بایستی همواره آماده آغاز یک جنگ همه‌جانبه با کشورهای روسیه، ایران و چین باشند.

ژنرال کارتر گفته است نیروهای تحت فرماندهی او می‌بایستی از حالت آماده‌باش در زمان صلح به آمادگی فکری و تجهیزاتی برای احتمال آغاز یک درگیری با ایران و روسیه و چین دربیایند.

به گفته دیلی اکسپرس، این سه کشور همراه با گروه‌های تروریستی مانند داعش اکنون بزرگترین خطر برای صلح جهانی هستند.

ژنرال کارتر گفته است: «امنیت بریتانیا و صلح و ثبات بین‌المللی در حال حاضر از سوی سه کشور ایران، چین و روسیه که در پی گسترش منافع و دامنه نفوذ خود در جهان هستند تهدید می‌شود.

نظم جهانی پس از پایان جنگ دوم در سال ۱۹۴۵ امروز مورد تهدید قرار گرفته است و مهاجرت‌های وسیع از مناطق جنگ‌زده نیز یک تهدید خارجی را برای کشورهای اروپایی به‌وجود آورده است.»

ژنرال کارتر که در انستیتوی سلطنتی امور دفاعی و خدمات نظامی بریتانیا سخنرانی می‌کرده است افزوده است: «چین و روسیه در سال‌های اخیر قدرت نظامی ما را مورد بررسی قرار داده و در پیشرفت ابزار و تسلیحات نظامی خود سرمایه‌گزاری‌های هنگفت کرده‌اند که می‌توانند بر نقطه‌ضعف‌های نظامی ما غلبه کنند. ما اکنون از حالت صلح باید به حالت آمادگی برای احتمال یک جنگ تغییر رویه بدهیم.» لینک به اصل مطلب
پر بیننده ترین هاCopyright© 1998 - 2019 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com