Sunday, Mar 24, 2019

صفحه نخست » مدیران خوزستان ممنوع‌الخروج شدند!

khoozestan_032418.jpgرادیو فردا - غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان خروج مدیران و فرمانداران به خارج از این استان را به دلیل احتمال وقوع سیلاب ممنوع اعلام کرد.

شریعتی گفت: «با توجه به اینکه در حوضه کرخه نگرانی‌هایی وجود دارد نیروها به مناطق در معرض خطر اعزام شده‌اند تا از وضعیت سیل بندها بازدید کنند و اقدامات عملیاتی را انجام دهند.»

هواشناسی استان خوزستان با انتشار اخطاریه‌ای اعلام کرد از اواسط روز شنبه‌ای که گذشت تا اوایل چهارشنبه هفته آینده افزایش ابر، رگبارباران، رعدوبرق، وزش باد قابل ملاحظه تا شدید به همراه تندباد لحظه‌ای به‌ویژه در روز دوشنبه و احتمال تگرگ در استان مورد انتظار است که آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه‌ها را در پی خواهد داشت.

مطابق پیش‌بینی هواشناشی بیشترین حجم بارش‌ها در روز یکشنبه و دوشنبه در مناطق شمال غربی، شمالی، شمال شرقی، شرقی و مرکزی استان شامل حوزه‌های آبریز کرخه، دز و کارون و مارون است.

مطالب بیشتر در سایت رادیو فردا

هواشناسی خوزستان با توجه به حجم بارش‌ها به‌ویژه در حوزه‌های آبریز سدهای استان خوزستان، اکیدا توصیه کرده نسبت به مدیریت خروجی سدهای استان در جهت کاهش خسارات احتمالی، تمهیدات لازم در نظر گرفته شود. همچنین به عموم مردم توصیه شده از تردد غیر ضروری در مسیرهای کوهستانی و اسکان در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها جدا خودداری شود.Copyright© 1998 - 2019 Gooya.com - Contact: info@gooya.com Ads: advertisement@gooya.com